Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jofogáson eladtam egy villanym...

Jofogáson eladtam egy villanymotort 25e-ért, ami a leirtaknak megfelelt. Megkapta a vevő, és egyből jött, hogy ez nem is olyan amilyent ő látott, meg nem is működik… már feljelentéssel fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eladtam egy BLDC motort neten, a képeken is látható volt hogy milyen, és videot is kuldtem neki hogy szepen működik, teszi a dolgát. Megkapta, aztán egyből jött, hogy ez nem is olyan, ha rendes kepet rakok fel, akkor latta volna hogy milyen és meg se veszi, stb…. Már - ahogy kb minden második ember - mondogatja hogy megy a rendőrségre és feljelent. Ha a termek olyan amilyen a képeken meg a leírásban, akkor nem értem mit akar… Van bármi kötelezettségem visszavenni? Ha feljelent, mit fognak csinálni 25e-ért? Semmit.

2021. júl. 28. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
De amúgy ennek a helyes kimenetele az, hogy miután visszaküldte és megfelel annak, amilyen volt akkor visszafizeted, ha meg nem felel meg, akkor te mehetsz a rendőrségre, hogy neten csalnak. Csak az a baj, hogy a motor nagyon összetett, ilyet hülyeség eleve netre felrakni, mert kiszedhet belőle bármit, nincs rá bizonyíték, de ha nyakkendőt adtál volna el, arra ott vannak a feltöltött képek a szerveren, és ha nem azt a nyakkendőt kapod vissza, akkor ő szívja meg. De egy motor összetett, viszont átvette a csomagod, és köteles se vagy visszavenni.
2021. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 PetheD ***** válasza:
58%
Írj a Jófogás ügyfélszolgálatának. Ha jól tudom, a hirdetés linkjét kell megadni, de jó, ha csinálsz képernyőképet a termékkel kapcsolatos beszélgetésről. Lényeg, hogy tudják azonosítani. (Sajnos nekem is van most egy hasonló ügyem, vettem valamit, két hete átutaltam a termék árát, de az eladó először bizonygatta, hogy két munkanapon belül el fogja küldeni, aztán különböző indokokkal jött, most meg nem is válaszol, és nem hajlandó elküldeni a 38 000 forintomba került terméket, sem a pénzt visszautalni. Megírtam neki, hogy jelenteni fogom az ügyfélszolgálatnál.)
2021. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

C+ ügyféltől nem veszünk, nem adunk el semmit és nem állunk vele egyáltalán szóba.., a harmadik lehetőség saját (engedélyes...;) használható! kategóriás önvédelmi fegyver, amit -aki már találkozott c+ - nagyon ajánlunk megvételre.

A jogról csak mindezek után álluk le értekezni bárkivel...

2021. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
c+ = Problémás, csak sajnos rossz a billentyűzetem.. ;)
2021. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!