Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 2.1es hangrendszerrel...

Egy 2.1es hangrendszerrel lehet jó minőségben filmeket nézni (bővebben leírásban)?

Figyelt kérdés

100w

20K Hz

4 Ohm



2021. dec. 20. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű a hangrendszer, akkor lehet, de a hanghatás (nem a hangminőség) nem lesz olyan, mint egy házimozi hangrendszerrel lenne. Viszont ezek az adatok a minőségről nem sokat árulnak el:

„100w

20K Hz

4 Ohm”

2021. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

'bovebben' allatira korbeirtad am :D



A film minosege nem (csak) a hangrendszertol fugg, valamint ennyibol hogy 2.1 meg 100w semmire nem lehet kovetkeztetni, ettol lehet hifi cucc es lehet utolso dzsunka kinai piacos szemet is.

2021. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell térhangzás, akkor lehet. Persze 5.1-es rendszerekből is létezik vacak, önmagában ez nem mond semmit, csak azt, hogy térhangzás nem lesz. Van akit ez nem hoz lázba, mást, például engem meg nagyon is érdekel, például nemrég voltam az új Cinextben, lejátszottak egy Dolby Atmos demót, na az annyira tetszett, hogy bármelyik film is legyen az, amit ilyen hanggal behoznak Magyarországra, tuti megnézem (sajnos csak 5.1-et adnak a magyar moziknak a mai napig a forgalmazók, valószínűleg azért, mert eddig csak olyan terem volt itthon, de most hogy már van Atmos, hátha rövid időn belül bejön itt is).
2021. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

annyit elég h egyenesen felém jöjjön a hang.

meg van itt lebontva is a wattszám amit power peakre 100, power rms 60, sub power rms 30, sat rms 15.

driver size 150mm


kezdő vagyok ebben. eddig ez alapján jónak találom

(mindenkinek zöld kéz)

2021. dec. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!