Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosóra vásárlásban kérnék...

Okosóra vásárlásban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Olyan órát szeretnék, amin be lehet állítani, hogy iskolaidőben pl 8-4ig ne lehessen rajta semmit csinálni, csak az időt mutassa, illetve én tudjak max üzenni rá. Szeretném, ha bele lehetne hallgatni, hogy mi folyik körülötte, ez pl. tök jó mikor elmarad az utolsó óra és csak gyerekmegőrzés van, akkor el tudom hozni nem kell visszamennem érte a városba.

Lehessen hívni rajta, esetleg ő is tudjon, de csak előre megadott személyeket. Ha van rajta videóhívás az plusz, de nem feltétel, anélkül megvagyunk.

Lépésszámláló, alvásfigyelő szintén jó, ha van de nem kritérium


50e magasságában szeretnék venni, alsós gyereknek


(a nem kell, minek kell válaszokat lécci le se írjátok)


2023. okt. 19. 10:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
gyereknek szeretném, azért ebbe a kategóriába tettem, mielőtt jelentené valaki... anyukák szerintem jobban benne vannak ebben
2023. okt. 19. 10:26
 2/18 anonim válasza:
89%
Tulajdonképpen egy olyan készülék kell, ami lehallgató és nyomkövető funkcióval rendelkezik. Ez nem okosóra. Egy gyerek okosórán beallíthatod, hogy lásd, hol van, vészhívást indíthat a megadott telefonszámokra és lehet még pár állapotfigyelő funkció. De azt, hogy rajta legyen, de nem tudjon hozzáférni a menüjéhez, nem tudom elképzelni.
2023. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

"Szeretném, ha bele lehetne hallgatni,"


Na ez az amihez semmi jogod! Se a saját gyerekeddel szemben, de ami a legfontosabb: más gyerekét meg végképp nem hallgathatod a tudta nélkül!

2023. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ennyire ne telepedj már rá a gyerekre, hogy azt is hallani akarod mi van körülötte mikor nem veled van.
2023. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdéshez, de őszintén sajnálom a gyerekedet. Miért szeretnéd lehallgatni?
2023. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Lehet tul sok Black mirrort néztél kerdezo…
2023. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó vicc 🤣
2023. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy nem létezik ilyen óra. Eleve ezek inkább sprotolásra, max zenehallgatásra vannak kitalálva, akkor mégis mit nyomkodna rajta 8-tól 4-ig? Mivel össze van kapcsolva a telefonnal, így üzenet oldalról meg arra teszel valamilyen szólői felügyeletet, aztán korlátozhatod rajta a dolgokat, talán az üzeneteket is. De azt tudom, hogy lehet zárolni távolról.
2023. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

de, létezik, csak két külön órában van, az egyiken van iskola mód (beállítod, hánytól-hányig legyen 'sima' óra), a másikon meg a hangtovábbítás (5mp-ig, nem lehet vele semmit kihallgatni...)

ezért keresek olyat, amiben egyben megvan ez a kettő. Ha nem ismeritek és nem tudjátok, miről beszélek, minek okoskodtok?!

2023. okt. 19. 19:39
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha nem ismeritek és nem tudjátok, miről beszélek, minek okoskodtok?!"

A rendelkezésre álló információk alapján ezt lehetett írni. Ha pontosabb válaszokat akartál volna, akkor minek butáskodtál, hogy nem írtál semmit?

2023. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!