Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép vásárlásban kérnék...

Számítógép vásárlásban kérnék segítséget, nem tudom hogy mi éri meg és hol. Konfiguráció összeállításában, vagy kész konfig ajánlásában kéne segítség. Bővebben lent. ?

Figyelt kérdés

KB 200 000 ft-m lenne rá. Ezt a konfigot néztem ki


[link]


Ez megéri így készen megvenni? Ha nem akkor tudnátok ipon.hu-n vagy bárhol összeállítani egy olyat ami megéri?

Előre is nagyon szépen köszönök minden segítséget.


2018. okt. 24. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Monitor és semmi más kiegészítő nem kell, csak a gép.
2018. okt. 24. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Mire kell? Mert játékra semmiképp nem éri meg, viszonylag erős proci mellé egy low kategóriás videokártya. Munkára azt mondom elmegy, ahol főleg a processzort fogod terhelni.


2. Maga az összeállítás is hülyeség.

Belerakják a 3000MHz-es ramot, miközben saját maguk is leírják lejjebb, hogy az alaplap 2666MHz-ig kezel csak ramot, szóval le lesz korlátozva. Ha később el akarod adni, akkor persze ajánlott a nagyobb órajelű.

HDD - 1 TB sata. Ez simán lehet egy wd green is, ami folyamatos használat mellett hamar halálozik.

Tápról semmi hír.


Én nem venném meg. Skynet meg eddig is kétes gépeket adott, ez most sem voltozott, ahogy látom.

2018. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Játékra és munkára kéne, nem vagyok nagy gamer, de olyat szeretnék ami alkalmas azért játékra. Az a baj hogy nem értek hozzá... a videokártya olyan sz@r? Én csak annyit látok h 4 GB, ami nem rossz... De nem értek hozzá
2018. okt. 24. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi vagyok, aki megbízható szaküzletet tud ajánlani azt is megköszönöm. Gondolom ilyen Mediamarkt meg ehhez hasonló nagy árúházak ki vannak zárva?
2018. okt. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!