Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MacBook Air M1 2020-as megéri...

MacBook Air M1 2020-as megéri még 2024-ben?

Figyelt kérdés

Nyilván nem avult el teljesen 4 év alatt, de mennyit fog még bírni?


Elsősorban böngészésre, csevegésre, meg szövegszerkesztésre használnám, de lehet kisebb videókat is szerkesztenék rajta.



ápr. 5. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugyanitt kérdés: Mivel nem Inteles procit használ, windows telepíthető rá?
ápr. 5. 12:33
 2/7 anonim ***** válasza:
ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Mivel említettem is, hogy más procit használ, nyilvánvalóan natív windows futtatásról beszéltem. De ezek szerint nem lehet.
ápr. 5. 18:07
 4/7 anonim válasza:
Ezek 1000 év + 1 napot bírnak. Ami a hardveres képességüket illeti, azt maxon hozzák, amit hoznak azt pedig prémium szinten teszik! Nem hiába olyan drágák!
ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta egy hónappal ezelőtt, M1 és M2 között vacilláltam. Rengeteg videót megnéztem róluk a neten, hogy melyiket ajánlják és én csak jót hallottam az M1 es gépről. Rengetegen is használják a mai napig. Ennek ellenére én végül az M2 - es gépet vettem, elsősorban az időtállóság és a szebb külső miatt. Nekem élőben nem jött be az M1. Ennek ellenére én úgy gondolom azok alapján amit róla hallottam, tőlem jobban hozzàértő emberektől nagyon jó kis gép még mindig. Emelett én az M2 es gépet is ajánlom alap felhasználásra, nekem nagyon bejött 🙏🏼
ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Ez a rendszer Mac OSX-hez való, windows szerintem nem lenne előnyös hozzá.
ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért. Én 275 ezerért vettem egy karcmentes, 50 töltési ciklusos Air M1-et. Nekem volt egy listám hogy milyen tulajdonságokat szeretnék egy laptopban és mennyi pénzem van rá. Ez alapján 3 laptopra szűkítettem le a kínálatot és ezek közül a Macbook Air M1 volt a legolcsóbb. Szóval ezért vettem ezt. Nemrég ujonnan 340-ért be tudtam volna szerezni. Ezek nem rossz árak, bőven megér ennyit. Gondolkodtam az Air M2-n is, de az M1 sokkal jobban tetszett kinézetileg és viszonylag sokat kellett volna még ráfizetnem és annyival nem jobb. Nagyon gyors gép. Jól össze van rakva. Windowsot a Paralells Desktoppal lehet futtatni rajta. Elég jól működik.
ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!