Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Első számítógépnek Macbook...

Első számítógépnek Macbook Air M1 vagy régebbi modell?

Figyelt kérdés
Anyukámnak az első laptopja, számítógépe lenne, van iPhoneja és iPadje, azokat szereti, így az M1 Macbook Air-re esett a választás. Mit gondoltok, jó választás? Baromi drága, de nem igazán akar Windows-os gépet, és gondoltam hogy ha már Mac, akkor az M1 az elég jó cucc és sokáig lesz támogatva, találhatnék régebbi modellt olcsóbban, de nem tudom megérné-e hosszú távon.
jan. 12. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hosszú távon biztosan nem érdemes inteles Mac-re beruházni.


M1-et már nem vennék, az M2 alig drágább (ilyen árak mellett lényegében mindegy), de sokkal jobb. Új design, jobb kijelző, jobb hangzás, könnyebb, gyorsabb, van újra magsafe töltő.

jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2023 decemberében azaz a múlt hónapban vettem egy Macbook Air M1-est. Méghozzá újonnan, számlával, 3 év jótállással! Nekem egyenlőre tökéletesen meg felel. Még akkor is, ha ez a Macbook Air M1 egy 2020-as megjelenésű.
jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!