Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Erre valakinek megoldás?...

Erre valakinek megoldás? Lopják a fát az erdőnkből.

Figyelt kérdés

Olyan kamera kellene nekem, ami akkuról üzemel, memóriakártyára ment bizonyos időközönként képeket ( a legjobb az lenne ha mozgásra kapcsolna be) működik éjjel-nappal, és bírja a hideget. Mindezt nem valami veszett áron.

Nézelődtem neten, de nem nagyon találtam ilyet, ha valaki árul ilyet, vagy ismeri ezeket a készülékeket kérem írjon!


2011. nov. 21. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmire se mennél vele egy erdőben.

Vagy ellopnák a fával, vagy sötétben mozgó alakokat látnál a képen.

2011. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az elhelyezés miatt hátha látszódna az autó, vagy felismerhető lenne valaki. ráadásul erre inkább napközben járnak a fatolvajok, de nem lehetünk mindig kint mert ugye mi munkából élünk...nem lopásból
2011. nov. 21. 13:27
 3/8 anonim válasza:

A Metroban vannak ilyen kamerák/rendszerek. Tetten kell érni őket, egy polgárőrrel visszatartani, amíg kiérnek a rendőrök.

Vagy maszkokban, csukjában kivárni őket és péppé verni.

Gondolom, nem cigányok.. :)

2011. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyetek, ami ha akció van, közben otthon a szg-en tudjátok nézni az élő képet, mert ha tényleg ellopják a fával együtt, akkor semmire se mennétek vele!!!
2011. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig néhány éjszakát érdemes lenne rá szánni egy jó pásztor kutyával.

Többet nem mennének oda. Valószínű egy bizonyos valaki aki tudja,hogy őrizetlen az erdő és azért mer lopni.

2011. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sötétben vaku nélkül csak a kocsi lámpáját látnád maximum. Rendszámát nem. Ahhoz komolyabb felszerelés kellene.
2011. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

D204366 DÖRR Game Cameras BolyGuard 5MP camouflage (terepszínű) vadmegfigyelő kamera

[link]

Vagy itt van még egy csomó:

[link]

2011. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a fontos hogy eldugva legyen a kamera ill nem tudom (nem értek hozzá) a jelet tudná-e továbbítani vhogy, még talán az is megoldás lenne hogy a jelet (ha esetleg kiszúrják vagy fástól viszik el a cuccost) vhova a közelbe adja le amit tuti nem találnak meg és akkor az adatok megmaradnak bizonyítéknak.

Ill tudtommal az infrás ledeknek van éjszaka egy jellegzetes vörös színe amit ki lehet szúrni, sajna ezt sem tudom 100%-ra mert nekem nem volt ilyenem se házi rendszerrel ezáltal tapasztalattal nem rendelkezem.

2011. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!