Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valami lehetőleg ingyenes...

Valami lehetőleg ingyenes megoldást tudtok rá?

Figyelt kérdés
EPSON SX 200 as típusú nyomtatóm van, és az lenne a probléma hogy megvettem hozzá az epson patronokat+ciánt nem kaptam csak utángyártottat.Viszont amikor bele tettem őket tökéletesen működött.Aztán az volt a probléma hogy az összes színt használta kivéve a feketét...kis idő múlva pedig x el jelezte hogy a patron nem felismerhető...most úgy áll a helyzet hogy a patronokra azt írja hogy üresek, a feketére pedig hogy nem felismerhető...elég idegesítő mivel hogy tegnap vettem bele őket.Hallottam valami nyomtató reset dologró.Nagyon fontos lenne, várom a válaszokat!
2012. máj. 23. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ezek szokták megoldani a problémát (bár ez HP) :


1.koszos lett a érintkező a patron és patrontartó között (tisztítás én acetonnal vagy arcszesszel szoktam)


2.rosszul van installálva a nyomtató a számítógépre (uninstall,mindent le kell törölni ami a nyomtatóval kapcsolatosan került telepítésre)

2012. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!