Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen légkondicionálót...

Milyen légkondicionálót vegyek a gyerekszobába?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy olcsóbb légkondicionálót és a Vortex márka az amely most megfizethető lenne számomra.

Mennyire megbizható ez a márka?

Volt már valakinek negativ tapasztalat vele?

Főként tapasztalatokat várok olyanoktól akiknek ilyen klímájuk van, mert az azt olvastam nem rossz tipusú válaszok sajnos nem biztos, hogy hasznosak, de mindenki véleménye fontos.


Gyerekvállalás előtt állunk és a szobánk egy kicsit meleg a nyári hónapokban egy kicsi számára. Félő ha meghibásodik a klíma a javítás heteiben hőgutát kap a kicsi. Ezért fontos lenne a megbizhatóság.

Ha nem tartjátok jónak ezt a márkát, milyet ajánlanátok helyette?

Nekünk egy 2,6kW-os elég lenne és max 70000Ft-ot szeretnénk rá költeni, de csak A energiakategóriás készülék jöhet számításba.


Köszi előre is.



2012. júl. 10. 15:10
 1/4 anonim válasza:

Én biztos nem tennék klímát a gyerekszobába,de még máshova sem! Inkább vizes ruhákat szárítok ott,hogy hűljön a szoba,de klímát soha! Tudod hogy az mennyire ártalmas,allergizál?

Az én lányom a kocsi klímájától is képes berekedni,megbetegedni,pedig 40 fokban is csak 23-24re van állítva.Én 2x is meggondolnám a helyedben!

2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

2 hónapja szereltettünk,de nem a gyerekszobába,hanem az előtérbe ahonnan a gyerekszoba nyílik.....direktbe a szobába nem mertem volna.A gyerekneknek semmi baja tőle!Predig eész nap megy....

A márkát amit írtál nem ismerem,de amit nekünk az ismerős klímás ajánlott az a Midea volt,és csakis inverteres változatban.Végül rászántunk egy kicsit többet és az egyik legjobb minőséget sekerült megvennünk.Egy inverteres Lg-t.

2012. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled, de tetőtérben lakunk a nyári hőmérséklet 40+ fölé is felmegy ami ugyanolyan rossz a kicsinek.

Amúgy a biztos vagy benne hogy a hideg levegő okozza a problémát a gyereked esetében? Nem a klíma tisztításának elmulasztása okozza a betegséget?

Sajnos a nem tisztított klíma kondenzvizében elszaporodnak a baktériumok.


Köszi a választ.

2012. júl. 10. 15:25
 4/4 menta34 ***** válasza:

Gyerekszobába szerintem se tedd közvetlenül a klímát! Nem tud szólni szegény, hogy húz rá a hideg, stb. Közlekedőbe, nappaliba, stb. ha 30-ra lemegy az már teljesen jó. A másik pedig, hogy ha tetőablak van arra hővisszaverős árnyékolót ha teszel rengeteget ér, a 40 fok durván hangzik.


Ja még a klímához annyit, hogy ha nagyobbat veszel azt nem bánod meg, a kisebbet lehet - és a 70eFt egy dolog, még simán 30-50e plusz, mire beszerelik.

2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!