Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párásítótól dohos szag...

Ha a párásítótól dohos szag lett a gyerekszobába, hogyan lehet eltüntetni? A szőnyegen nem látom, nem érzem. A levegőben van, lehet, hogy a géptől magától?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik helyiségben is, és ha ott is érzed akkor a géppel lesz gond.
2012. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezer éve használunk párásítót, még soha nem volt tőle dohos. Milyen gyakran tartjátok karban a gépet? Én kb. havonta át szoktam mosni ecetes vízzel, illetve ha nem fagy odakint, akkor ecetes vizet szoktam beletölteni, kiviszem a teraszra és hagyom menni, míg van benne víz.

Nem maradt a gépben régi víz?


Szellőztess ki, használj szövetfrissítőt (DM-ben, Lidl-ben szoktam venni): 20-30 cm-ről befújom a dohos cuccot, hagyom megszáradni és kész.

2012. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az állandó min. 2 heti ecetes karbantartás mellett, nagyon oda kell figyelni arra, hogy ne párásítsad túl a szobát! 60 % feletti páratartalom esetén, 1-2 nap!!! múlva már megjelennek a gombaspórák. És ez legalább ugyan akkora gond, mint a száraz levegő! Vegyél páraszint mérőt, vagy olyan konnektorba dugható szabályzót, ami leállítja a párásítódat, ha elérte az 50%-ot a levegő páratartalma. Vagy egy olyan párásítót, amiben ez a szabályzás alapból megvan.
2012. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


valami ilyesmit

2012. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!