Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani "lehallgató...

Tudtok ajánlani "lehallgató készülékeket"?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan készülékeket amivel le lehetne hallgatni pár szobával arrébb történő beszélgetést. vagy olyasmire gondolok h odarakni valami mikrofont és ha kimegyek akkor bekapcsolni a felvételt mint vmi diktafon félén.

2012. aug. 12. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenekből rengeteg van kütyüshopokban.

De előre szólok, hogy a lehallgatás illegális dolog

2012. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Ha külföldről rendeled, vámolásnál, akár le is foglalhatják és megbüntethetnek. Valamint személyes jogok sértése. Én is csináltam régen hármat, egyet VHS kazettából, a másikat pedig egy VHS tokból, a harmadikat, haladva a korral, DVD tokból..:D Mindegyikhez egy-egy régi diktafont használtam fel. Azt hiszem az egyik "tapskapcsolós" volt, kimentem a szobából és vagy elkezdtem tapsolni és énekelni valamit, vagy jó erősen rácsaptam a félfára, mintha csak leütöttem volna egy legyet.
2012. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó,azt kifelejtettem, hogy a diktafon által rögzített anyagot egy saját magam által épített mini FM adó közvetítette a beállított frekvencián. MP3-at bekapcs, frekire rááll és hallgatózik..:D
2012. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!