Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A leadott energia hasznositása...

A leadott energia hasznositása lehetséges-e vagy van-e értelme igy hasznositani?

Figyelt kérdés
Seretek barkácsolni.Orvosi utasitás:napi egy óra bringa(pl.szoba k,pár).van egy ford generátorom,egy jó akum,régi bicikli,simán meg tudnám hajtatni a generátort.lehetne-e az akut töltetni vele?Mondjuk a számitógépet tudnám-e használni pl az akkuról?Azért gondoltam erre mert a mozgásenergia igy is ugyis adva van én és a nejem egy óra tekerés reggel egy óra este.Rossz időben bennt.Az elektronikákában laikus vagyok ,fafaragó létemre nem gáz de jólenne egy valamijen válasz hozzaértőktől,hallottam már ilyesmiről áramfejlesztő bringa gondolom valahogy igy müködik.

2013. ápr. 3. 08:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én meg kardiológián voltam terheléses vizsgálaton. Elég keményen sportoltam 3-4 éve, és a 250W-os teljesítményszintet fél percig csináltatták velem. Hát bőven elég volt..!


Pedig 187cm magas vagyok, és 82kg. Szóval nem vagyok olyan egyszál bél!

2013. ápr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy a pulzusom nem volt végig a 100 km alatt a submax frekvencia közelében volt. (170... 200 közötti értékeket mértem útközben, ami nem sok, mert kifejezetten edzetlen "majdnem tornából felmentett" alkatú voltam)
2013. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!