Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pici gyerek mellett lehetséges, hogy nem jut energia a szexre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
őőő ezt nem tudom megmondani mert nekem álmomban is áll a farkam csak rá kell pattanni:D
2012. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
örülhetsz,ha hetente egyszer-kétszer jut :)
2012. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hogy energiád nem lesz, kedved sem. A kisgyerekes szülők az alvást részesítik előnyben, nem a szexet.
2012. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macika86 válasza:

Nem értek egyet a fentiekkel!

Épp ez az, hogy ha a párja kellő kedvességet, gyengédséget adna, biztos hogy egy szeretkezés feldobná és rengeteg energiája szabadulna fel!

De ehhez egy normális fél kell, hogy meghozza a kedvét, úgymond elcsábítsa!

2012. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy értem nekem már van egy 4 éves kisfiam, és egy 2 éves kislányom, rengeteg energiát elvesznek, persze pozitív értelemben, a párom is sokat foglalkozik velük, + levelezőn tanulok csecsemő és kisgyermekgondozónak, de néha úgy érzem csak az alvásra vágyom, de belül bánt, mert nem túl sokat vagyunk együtt szexuális értelemben, pedig nagyon szeretem a párom, és kívánom is, de sokszor agyilag nem jutok el idáig.
2012. jún. 3. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk még gyerekünk sincs, de így is nagyon ellaposodott a szexuális életünk. Havi1 max 2! Én szeretném többször, de...
2012. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk két gyerek is után maradt a kb mindennapos.

A párosnak kellene a terhek levehető részét, fürdetés, pelenkázás, főzés, stb levenni rólad. A szex is kétszemélyes dolog.

2020. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!