Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos bicikli vezérlő...

Elektromos bicikli vezérlő elektronikájára ami gyári adatok szerint:15A-es, rá lehet e kötni 15Ah-nál nagyobb kapacitásu akkumulátort?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

akármekkora amperóra -Ah-számú akkut ráköthetsz,ha annak is annyi a feszültsége mint a tiédnek/eredetinek

-kicsit olyan ez mint hányba vágjam a pizzát ,négybe ,vagy hatba ?

-hát inkább négybe,mert nem biztos hogy 6 szeletet megtudnék enni,

2013. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor mit jelölhet a vezérlőn a 15A?..azt hittem h max 15Ah-ás akkut lehet rárakni mert a nagyobb ah-ás nagyobb áramerősséget képes leadni és megég a vezérlő..ezek szerint tévedtem..xd köszönöm válaszod
2013. máj. 2. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

két dolgot írsz ,és csak te tudod,hogy mi van odaírva :

-más a 15A

-és más a 15Ah

2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a max. kimenő áramot jelenti. 24 voltos akkuval számolva, meg a veszteségeket levonva nagyjából stimmel a 300 wattos hajtóteljesítmény. Ez a felső határa a kerékpár kategóriának. Ha ennél nagyobb a teljesítménye, már segédmotoros kerékpárnak számít, jogosítvány kéne hozzá.
2013. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
36V-os a motor..azt hittem h nagyobb amperóra nagyobb áramerősség leadást is eredményez..mostmár nemértem xd
2013. máj. 2. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

hát mit te nem értesz,

egy 36 voltos akku (már ha az van neked,mert azt még nem írtad le)az mindenhogy 36 voltos,

-ha kicsi az akku Ah száma ,akkor hamarabb lemerül ,mint egy nagyobb Ah számú,

-egy 150 Ah akku csak fele annyi ideig bírja,mint pl egy 300 Ah-s,

2013. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!