Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyen digitális rajztáblát...

Ilyen digitális rajztáblát honnan tudok venni?


2013. aug. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy Wacom CintiQ. Pl. Grasshoppernél ( [link] lehet venni.

De a nagy részük 500 ezer felett van. Ezek profi táblák, grafikusoknak, dizájnereknek és hasonlóknak.

2013. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egy sima tablettel is meg tudod ezt csinálni már...csak persze azért nem olyan minőségben stb..De a vidiben látható tábla valszeg csillagászati összeg ithon.. :( a fentebb linkelt meg szerintem csak sima rajz pad(olyan mint egy egérpad tehát nincs kijelzője te az egérpadra rajzolsz és azt csak a monitoron látod)(én nem tudnám megszokni mondjuk nem is vagyok grafikus kéz üggyeségem pedig 0)Amit meg irtam a tabletről azért érdemes utána járni jó alapossan körbe kérdezgetni stb mert lehet jó ötletett adtam de lehet marhaság az egész..Csak egy tipp volt.
2013. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát... talán ennek ipad lesz a vége (persze hitelre)
2013. aug. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!