Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milye hangszóró ez? Sal?

Milye hangszóró ez? Sal?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla mondani , hogy 25 cm átmérőjü és szerintem olyan 150wattos lehet, a közepe biztos hogy nem gyári.. Segítsetek , milyen hangszóró ez??


[link]


[link]



2014. jan. 29. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elsőre nem SAL-nak tűnik, de szerintem minőségben közel olyan rossz
2014. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

sal nak volt ilyen kromos szeriaja, meg regrol remlik mikor oda jartan, asszem autos szeria.

persze lehet ezer mas fajta, merd le hany ohm, hajtsad meg, aztan tudni fogod ha sal, dld megvaltas, meg a mac audio is.

2014. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dirtboy ***** válasza:

ritka ocsmány egy porvédője van.


a sal minőségben elég alja kategória,ezért is olcsók.

2014. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem SAL, az nem szerelt ilyen kosárral hangszórót.
2014. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már leírtam de mondom még egyszer.. A közepe nem gyári!! Lehet hogy kúpos volt , lehet hogy sima nem tudom.. Milyen gyártmány lehet?
2014. jan. 30. 17:39
 6/15 dirtboy ***** válasza:
felfogtam hogy nem gyári de attól még hagy jegyezzem már meg hogy aki javította az jó csúnyára csinálta.
2014. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az egyszer biztos.. Sajnos nem tudom megmérni az ellenálását mert nincs semmi műszerem .. Most is használom a hangszórót , rendes ládában , 250 es erősítőröl, és nagyon szépen szól.. De nagyon érdekelne miféle gyártmány ez és valójában mit is tud..
2014. jan. 30. 17:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Valaki pls segítsen már , érdemleges válasszal..
2014. febr. 13. 22:56
 9/15 dirtboy ***** válasza:

még most sem találtad meg?


jól mondták ez egy SAL hangszóró,van róla párféle adat hogy melyik igaz jó ég tudja de sal az biztos

[link]

2014. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A háttulja hasonlít , de az eleje nem nyert.. Kicsitsem hasonlít , és a sufnis közepe alatt kialakított hely van egy ilyen "gyári" kúpnak.. tehát nem nyert..
2014. febr. 15. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!