Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milye hangszóró ez? Sal?

Milye hangszóró ez? Sal?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla mondani , hogy 25 cm átmérőjü és szerintem olyan 150wattos lehet, a közepe biztos hogy nem gyári.. Segítsetek , milyen hangszóró ez??


[link]


[link]



2014. jan. 29. 23:23
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

ha nem nyert akkor te egy sufni tuning hangszóró tulaja vagy.

nyilván való hogy a sal hangszórói vannak ilyen kosárral,membrán színnel.

az hogy a tiéd már csak félig gyári az egy dolog,akkor mondjuk rá azt hogy a tiéd egykor sal volt most meg sal és kis pista audio néven futhat.

2014. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tűnik sufninak .. Persze a közepe az mert valami b lf sz nem vett hozzá hanem oda ragasztott valami bőr sz rt.. De nem látszik rajta máshol semmi javítás..
2014. febr. 16. 00:02
 13/15 dirtboy ***** válasza:

sufnit nem úgy értem hogy teljes mértékben ő készítette,vett pár dolgot aztán kicserélte,gondolok itt a membránra,povédőre,lehet a peremet is ő rakta bele stb.


darabokban meg lehet venni egy mélynyomót,kapni mindent kosarat,membránt,gumiszélt,pillét,mágnest stb.

az tuti hogy ilyen kosara,pólusvasa sal nyomónak van.

ha nem nyerő továbbra sem akkor bátran használd a google én nem fogom többet,elég volt egyszer megkeresni a nyomót HELYETTED.

2014. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerinted ez az oldal miért van? Hogy ha nem tudsz valamit mások segíthessenek.. Kerestem de nem találtam ezért fordultam hozzátok. Bár kissebb nagyobb sikerrel eddig :)
2014. febr. 18. 23:15
 15/15 dirtboy ***** válasza:

nagyon jól tudom miért van ez az oldal de utálom az olyan kérdezőt akinek időt szánok a kérdésére aztán nagy flegmán ír hogy nem nyert,semmi köszi vagy valami.

írtad hogy cserélve lett a porvédő,a kosarat már meg találtam hogy melyik gyártónak melyik hangszóróján van olyan,szerinted milyen válasz fog még érkezni?

mi az ami alapján még tovább lehetne keresni,elárulom semmi.

a kosár a legárulkodóbb egy hangszóró gyártójáról az meg mint a linkemben is látható sal hangszókon fedezhető fel.

de azért várd csak nyugodtan a további válaszokat,az előzmények után biztos keresgélne neked bárki is.

2014. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!