Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi értelme van az esportnak?

Mi értelme van az esportnak?

Figyelt kérdés

Mi köze van a sporthoz mikor csak a gép előtt ülnek?

És hogy a rákba olyan hülyék az emberek hogy még szponzorálják is.Az meg még nagyobb szégyen hogy ezzel pénzt lehet keresni



2016. jún. 30. 18:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ok nem voltam tisztán érthető a gyíkot nem rossz azándékból írtam ha ismered culture geeket tudod miről beszélek

én befejeztem a vitát vágom miért sport mi meg úgysem foguk megérreni egymást mer máahogy látjuk a dolgokat

2016. júl. 18. 15:44
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Avval egyetértek, hogy igeny rengeteget keresnek amit szerintem abból a pénzből az országot is zöldebbé lehetne tenni. De akkor csinálják azt, hogy versennyél a nyertesek kapnak cska pénzt a többi meg keveyebbet azt ennyi. És akiket te gyíknak hívsz azok gamerek nem gyíkok és ezek közzé lányok fiúk is beletartoznak. Sokan leszolják őket, de aki nem gamer az nem is értheti, mert a játék az egy teljesen más világ, de ezt cska gamerek értik.
2016. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!