Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A led izzó lekapcsolás után...

A led izzó lekapcsolás után is világít?

Figyelt kérdés

Lekapcsolni és akkor már nem vilagitja ki a szobát, de az izzó fehéres, látszik a sötétben, még percekkela lekapcsolás után is. Ez normális??


Mindjárt kifigyelem hogy besötetedik e teljesen.


2016. okt. 9. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, valószínűleg folyik rajta még áram. Véletlenül nem dimelhető a kapcsoló?
2016. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lampas kapcsolo, atfolyik rajta az aram
2016. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs. 10-15 percre rá sem sötét. Mit csináljak vele?

Cseréljem ki?de így megfoghatom az izzót??

2016. okt. 9. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Az izzó dobozán az van hogy, not dimmable.

Akkor??

Vegyek dimmelhetőt?

2016. okt. 9. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolóra kéne ránézned. Tud valami különlegeset (pl világít, hogy sötétben meg lehessen találni), vagy kő egyszerű? Mert ha utóbbi, akkor rosszul van bekötve, fázis helyett a földet szakítja meg. Ez nem csak, hogy ilyen problémákat okozhat, de veszélyes is, ha nem a megszakítót kapcsolod le lámpa csere közben.
2016. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kapcsolója elvileg olyan hogy világít sötétben. A lakás többi kapcsoloja is ilyen és működnek is, ez viszont nem és nem emlékszem rá, hogy pl tegnap működött e.


Jó hülye vagyok. Egy másik szobában kiégett az izzó és ebbe a helyiségbe is vettem tartalék izzót, amit ki is próbáltam.

Miután rajottem hogy lekapcsolva is világít kicsit, visszacseréltem az előzőre, arra ami nem volt kiégve és már nem működik. Nah, most a táskámba ment tönkre az izzó? Mert ugye elcipeltem a boltba, vagy most elrontottam itt a foglalatot meg mittudomén mit, a kapcsoló világítását is a nem megfelelő új izzóval??

2016. okt. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!