Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gao 0388h jelű,6 dugaljas...

Gao 0388h jelű,6 dugaljas taníthatónak mondott, távirányítós 230 voltos elosztót hogyan lehet tanítani?

Figyelt kérdés
Sajnos, leírás nem volt hozzá. A távirányító ki/be kapcsolja az összes aljzatot egyszerre. Programozható valahogy esetleg valamire az elosztó? Megoldast előre is köszönöm.

#Távirányítós elosztó #asztali soros elosztó #elosztó tanítása
2018. aug. 23. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A távirányító segítségével ki és bekapcsolás a funkciója.

De ahogy írtad, működik.

Akkor nem értem hogy mi a kérdés ezzel kapcsolatban.

2018. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerepel pár oldalon, ahol szimplán csak távkapcsolósnak írják. Rákeresve az Edigitalnál látom így:


"távirányítós funkciók: öntanuló kódokkal"


Lehet, hogy csak elírás / hülyeség.

Vagy írj nekik, telefonálj! Arra ne számíts, hogy a dugaljak külön kapcsolhatók lennének, mert ez nem szokás ezen a szinten / kategóriában.

Belül hosszú érintkező sínek kötik össze egymással az aljzatokat, azokat nem is lenne egyszerű relével külön kapcsolgatni.

Az öntanulás ezeknél a párosításban szokott megnyilvánulni, de nálad már párosítva van.

2018. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen a kérdés feltevése előtt folytattam egy guglizást, magyar, angol nyelven, de még a távirãnyítás használatáról - ami eléggé egyértelmű - sem volt információ. Mi több, rákerestem a távirányítók tanítására is, de az más. Mivel mind az elosztó, mind a csomagolás emleget taníthatóságot, bizakodtam. Ha kiderítek valamit, visszajövök. Mégegyszer köszönöm a gyors válaszokat.
2018. aug. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!