Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A rádió is ugyanúgy sugároz...

A rádió is ugyanúgy sugároz mint a telefon?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén eléggé félek a sugárzástól, van a szobámban egy wifi router ami a szekrény tetején van tőlem messze. A telefonomat mostmár kiviszem a szobából mikor alszok és vettem helyette egy ébresztőórát. De én hülye pont olyat vettem amiben van rádió. Valamire fel kell kelnem ugye... van rajta rádió vevő antenna. Ha levágom akkor biztos nem sugároz. De nem tudom, hogy a rádió mennyire káros.

Mert úgy tudom a leg károsabb a mobil

a Wifi kevésbé káros, rádióról nem olvastam még

Viszont még a mobil gyakran tőlem pár centire volt alváskor, az ébresztő 1-1,5 méterre és szekrényben.


A segítséget előre is köszönöm :)



2018. aug. 28. 14:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, látszik, hogy nem jártál fizika órára. A rádiósugarak akkor is ott vannak, amikor, te NEM veszed őket! Azok nem akkor keletkeznek, amikor bekapcsolod a rádiót, hanem azokat egy adó sugározza valahonnan (adóantenna)!

A lényeg, hogy senki nem bizonyította, hogy ezeknek a sugárzásoknak bármilyen életre káros hatásuk lenne!

Amit viszont számtalanszor, az a stressz rossz hatása! Kerüld el, ha lehet az ilyen értelmetlen stresszeléseket, mert önmagadat hülyíted meg, és nyírod ki vele! Inkább tanulj, művelődj!

2018. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy rengeteg rádió hullám vesz minket körül, viszont ha 100 helyett csak 99 helyről jön, akkor 1%-kal jobbak lesznek az esélyeim. Ez tudom kicsi, de engem megnyugtat, nem dohányzok. Ritkán iszok alkoholt a kajára is figyelek. Az alvásra is. Bízom benne hogy sok 1-1% javítja az életminőségemet.

Szoktam stresszelni, de nem ilyen dolgokon, sajnos a stresszt nem lehet teljesen száműzni. Például nők miatt. De az ember nem mehet vissza a vadonba.

Viszont az hogy a telefont ki vagy bekapcsolom az nem ront semmit az életszínvonalon.

2018. aug. 29. 21:57
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
1%, az... Hány százalék jön ki, ha mondjuk 1000 helyett csak 999 féle sugárzás ér? Ez bizony igencsak hipochonder és tudatlan gondolkodás...
2018. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%
engedjétek el... vágja le azt az antennát, úgyse érti, mi az a hullám, csak az van meg hogy a sugárzás az gáz. Még szerencse hogy az agya is sugároz, csak rá kell nézni és látszik a sötétség...
2018. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Bubuka508 ***** válasza:
És még énrám fogták egyesek, hogy arcoskodom...Akkor mi az, hogy "forrasztópákával a kezemben születtem", meg hogy "még szerencse, hogy az agya is sugároz, csak rá kell nézni és látszik a sötétség". Kérdező, azt tanácsolom, hogy komolyabb munkákban - vannak ilyenek bőven - nézz utána ezeknek a dolgoknak és konkrét választ kapsz mindenre. De ettől az oldaltól ne várj érdemi segítséget, mert itt csak az unintelligens és rosszindulatú emberek élik ki magukat. Én valóban tévedtem egy dologban, de az a kérdésedre adott válaszom lényegét nem befolyásolta. Erre összeröffent a sok okostojás, felvették a nagy mellényt és ízekre szaggattak, már nem először fordult ez elő. Gondolom, te is jóhiszeműen kértél segítséget, nem az volt a célod, hogy magas lóról, lekezelően kioktassanak. Sajnos itt egyebet nem találsz, de szerencsére más lehetőségek is vannak.
2018. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%

Bubuka508, nem értelek. Én, ha tévedek megírom, hogy hát, ja, még nagyon reggel volt, ezt elnéztem, nem arra gondoltam, és így tovább. Te meg keménykedsz, amivel ugyebár olajat öntöttél a tűzre, aztán csodálkozol, hogy a bajszod megpörkölődik. Ebből az eseménysorozatból levonni a következtetést, hogy a gyakori semmire sem jó, hát, ez kissé tán alaptalannak tűnik.


Az egy dolog, hogy az általad vétett hiba a kérdés szempontjából nem jelent semmit. :D De tévedtél. Látom én az Életben, hogy van, aki ezt nem tudja elismerni, nyilván még maga előtt se, hát, aki netezni akar, annak ezen túl kell lépnie.

2018. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Bubuka508 ***** válasza:
0%
Már hiányoltalak, veled együtt teljes a klikk. De te legalább névvel írsz, a többiek pedig sunyin, anonimitásba burkolózva. Ez egy kicsit olyan, mintha valaki egy nyomorékkal akarna verekedni. Azonkívül a hangnem sem mindegy, hogy valamit hogyan magyarázunk meg, még ha tudatlan is az illető.
2018. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Bubuka508 nevű felhasználónál egyre furább tünetek jelentkeznek, pedig problémájára a válaszok itt már le voltak írva, plusz még a humort sem akarja érteni.


Én nevű felhasználó:


"A probléma ott kezdődik, amikor valakinek nagyobb az arca, mint a tudása. Ez az, ami irritáló tud lenni és provokál vitákat, vagy épp hajszol engem is néha látszólagos dicsekvésbe, ami valójában nem a dicsekvést szolgálja (sőt, néha már én unom önmagam), hanem csupán azt próbálom ilyenkor érzékeltetni, hogy tegyük már helyre a dolgokat!"


Bubuka508 nevű felhasználó:


"Én ezzel befejeztem, tovább nem vitatkozom, nincs kivel."


Bubuka508 nevű felhasználó:


"Jó, többet tényleg nem írok ide többet, most is felesleges volt, bolondot csináltam magamból..."

2018. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%
Milyen klikk, te elmekórtani bekezdés?
2018. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
a 24 es hozzászóló egy degenerált, kérem szépen pontozzátok le
2018. szept. 1. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!