Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Inverter perifériájának...

Inverter perifériájának kiépítésében tudnátok segíteni? Nem szakmám, de megtudom csinálni nem vagyok értelmi fogyatékos, ezt egyesek kedvéért le kellett írnom!

Figyelt kérdés
Lenne nekem egy 5KW-os inverterem szinuszos ( [link] ) ezzel kapcsolatban szeretnék egy perifériát kiépíteni, de hogy miket kellene megvennem azt nem tudom. Pl, lenne egy külön kör csak az energiatakarékos világit ásnak, ill még egy kör a mikrónak, hűtőnek, sütőnek. Ehhez szeretnék vmi védelmet, fara téve dobozba szépen kivitelezve, plusz egy egy fázisú analóg mérőórát is beterveznék. Szeretnék még villámvédelmet neki villám és túlfeszültség védelmet is az inverter elé.

#inverter #szolár rendszer #EP3000 Pro
2019. jan. 1. 09:50
1 2
 11/11 Vortrex ***** válasza:

Nem, én csak a villamos kivitelezőnél dolgozom munkásként, de ha tudok, szívesen segítek.

Utólag átolvasva a válaszomat, többé-kevésbé stimmel, bár a kérdező off-grid rendszere ellenére én inkább on-grid rendszerre jellemző segítséget próbáltam adni, mert annak ismerem a szakszerű kivitelezését, és bevallom a kettő összemosásából igazából mérsékelten intelligens választ adtam.

2019. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!