Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új RGB ledszalag világítás hiba?

Galekun kérdése:

Új RGB ledszalag világítás hiba?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy USB-s led szalagot, amit szépen, igényesen be is szereltem az autóba, csomagtér világításnak. Csak az a baj vele, hogy a vezérlőből két felé àgazik 50-50cm hosszan így jobban megvilágít mindent,de az egyik felén megy a zöld szín, a másik felén csak 2 led ad zöldet, a többi nem. A piros és kék, szépen világít mindkét felen. Ötlet valakinek? Lehet gyári hibás?

2019. febr. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Várjunk csak. Az USB 5 volttal megy, a csomagtér világítás 12 V. Hogy oldottad meg?

Fotó is jó.

2019. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet szakadás a szalagon, de szerintem LED-es csomagtérvilágítást ma már sokféle LED-del meg lehet oldani, abból sikerült a leggagyibbat választani, plusz még a színjáték is tök értelmetlen.
2019. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő, autós töltővel, mivel USB-s.

Második kommentelő,nincs közelben autós bolt, ahol ilyet kapni, így maradt ez.

2019. febr. 7. 19:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőhöz, kiegészítés, van hátul egy szivargyújtó csatlakozó, a szomagtérben, abban az USB-s autóstöltő :)
2019. febr. 7. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel szétvagdaltad, már nem fogják kicserélni.

A 12 voltos ledszalaghoz nem kell autós bolt.

2019. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, nem vagdaltam szét semmit! A ledszalag vége USB-s és az autós töltő kimeneti pontja szintén USB-s! Miért kellett volna vagdalni bármit is? :)
2019. febr. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!