Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPhone-t össze lehet kötn...

IPhone-t össze lehet kötn pendrive-va vagy külső merevlemezzel?

Figyelt kérdés

Ugyebár vannak ezek a kis átalakító kábelek amivel lehet pendrive-ot kötni a telefonokhoz. Tapasztalatból tudom, hogy android rendszerrel működik, de ios rendszerrel is? Vagy csak a speciális iDrive-okkal?

Találtam egy külső mervevlemezt ami kompatibilis Windows, Android és ios rendszerrel is (számítógép+ mobiltelefon).

Ezeket ha hozzákötöm működnének? (Tudom, hogy ha ezt írják akkor elvileg menni-e kell, de nagyon sok minden nem úgy működik, ahogy írják, hogy mindenból az Apple termékeket vásároljuk meg, és ne másik cégéét)



2019. máj. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A merevlemez kábel vége milyen?

Csak mert ios-hez én nem talaltam atalakitot (androidhoz volt és működött is) 😕 (de ha te tudsz, megköszönném ha megosztanad velem😍)

2019. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

VAN!!!!


Én Kulcsot adok Ti meg kinyitjátok a zárat



így keressetek rá


mivel az iphonnak amugy meg lightning es a csatlakozojának neve



igy egyszerüen igy kell rá keresni


"Iphone otg kábel"

2019. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

elöő mint otg kábeles

csávó szeretném így utolag közölni veled amugy hogy

(adapter) nem flegmázom ne értsd félre tanitó jellegel írom

hátha esetleg te fogsz nekem vlamiben segiteni

vagy esetleg egy kulcs figura na mindegy de hazsnos



LÉNYEG



Adapter az vlamihez vlami ugye

amit keresel egy adapter lényegében

Ega One To Go afapter Iphone és usb2.0(min)közt


lehet ilyent kapni kinából ami olyan mint az otgs andoid-é -> micro usb adapter / android "otg" usb kábel

Előző vagyok mind esetben


hasonló képppen

Andorid - otg cable/adapter

IOS - otg cable/adapter

2019. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!