Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Eladtam a fényképező gépem, a...

Eladtam a fényképező gépem, a vevő 1 hónap után szólt hogy nem jo, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, a hibát átvételkor észlelhette volna, az egész érdekessége hogy nálam nem jött elő ez a dolog!

De a lényeg hogy hiába nézték át, most 1 hónappal később olyan hibával vásároltatná vissza velem a terméket, ami nem ált fenn az eladáskor.


Nem állítom hogy hazudik, mindössze rejtélyes hogy egy hozzáértő egy ilyen hibát ne vett volna észre..


Aztán 1 hónap múlva, hát de..


Ilyenkor mi a teendő?


2022. máj. 21. 19:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

Blöff című film, Brad Pitt elad egy lakókocsit.

mikor elviszik szétesett,


szerinted visszaadta a vételárat???


megnézte, megvette.

2022. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%

Én biztos hogy nem foglalkoznék vele.

Talán ha elviszi és egy óra múlva szól hogy jajj hát ez nem jó rajta , akkor esetleg.

De ennyi idő után pereskedjen ha akar.

Ha annyira ért hozzá akkor már azt ő észre vette volna rögtön ha hibás.

2022. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
78%

1 hónap után nincs próba garancia.

Az addig él max ameddig kipróbálja.

Kipróbálta, nem szólt, majd egyszer csak jött hogy hát ez meg az...

Aham...


Az is lehet hogy nem tetszik neki és így szeretné visszavetetni.

Vagy ő tette tönkre és nem szeretné hogy az ő zsebe bánja.

Láttunk már ilyet.


HA még is odáig mennél hogy vissza adod a pénzt, a gépet kérd vissza és csak ugyan azt a géped ugyan abban az állapotban vedd vissza.

Sorozatszám ha nem stimmel akkor át akar verni. Pláne ha külsérelmi nyomok is vannak rajta.

Erősködni fogy h úgy sem használható... Szemre vételezés nélkül soha!

2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt egy főzőlapom amit eladtam, másfél hónap múlva keresett hogy elromlott, adjam vissza az árát. Mondtam hogy semmi gond, én működőképesen adtam el, úgy is veszem vissza. Ha ragaszkodik hozzá, visszaveszem, csak javíttassa meg. Azóta se hallottam felőle.
2022. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!