Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mitől fagyhat le egy fényképez...

Mitől fagyhat le egy fényképezőgép, ha rakok rá másik objektívet?

Figyelt kérdés

Kezdő amatőrként vettem egy használt Canon EOS M6 fényképezőt, amit kipróbáltam egy szintén használt, másik gépen tökéletesen működő objektívvel. Az én gépemen nem lehetett fotót sem lőni és még a menübe sem engedett be, mert azonnal lefagyott, amin csak az akksi kivétele segített.


Természetesen EF-M csatlakozású volt az objektív, valamint a gépem a saját obijával tökéletesen működik.



2023. okt. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az utangyartott objektivek nem mindig mukodnek minden Canon geppel.
2023. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 miért, szerinted gyártott valaki erre a zsákutca szériára objektíveket?
2023. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
Egy firmware frissítést megérne a dolog, ha még nem tetted meg.
2023. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gbenyov ***** válasza:

Tehát kiderült,hogy

vagy a géped hibás,

vagy az obketìv,

vagy mindkettő.

Én bevinném a Somogyi Béla utcai Canon szervizbeaz összeállítást, hogy állapítsák meg, mi a hiba.

(Nekem már bevizsgálásra bevitt, nem működő osszeállításomat 10 perc alatt, azóta is hibátlanul működőképesen adták vissza. ÉS EGY KÉZFOGÁSÉRT!)

nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!