Most kezdek csak "lelkes amatőrködni" fotózásban. Ti hol osztjátok meg a profibbnak szánt fotóitokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ahol sokan is látják, mert kell a visszaigazolás, meg azért van szakértői közönség is talán, hogy fejlődni tudj.

márc. 29. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

Flickr és megoszthatod onnan több "boomer" helyre is.

Az igazi fotósok nem osztogatják meg a képeiket, mert nagyon sok a lopás. A sok büdös bunkónak fogalma sincs arról hogy nem illik és nem szabad ide-oda másolgatni, felhasználni mások képeit. Ezt elég sokan megelégelték, -tük...

Nekem akkor lett elegem amikor egyik képemet megkaptam emailben. Csak a képet,

semmi forrásmegjelölés, semmi link. Kérdeztem a koleginát, hogy honnan szedte. Mondja hogy a netről. És mondom a nevemet nézd meg az emailben, meg az oldalt ahonnan a képet loptad, hogy oda milyen név van írva. Nem furcsa hogy betüről betűre egyezik?

márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Vannak olyanok, hogy "igazi fotósok" XD

Elfogadom hogy kellemetlen lehet de ezek csak digitális képek nem bronzszobrok, naponta sok millió készül belőlük... De akkor az igazi fotósok otthon őrizgetik egy külső ssd-n vagy nem értem:D

márc. 31. 20:27
 13/19 anonim ***** válasza:

"Vannak olyanok, hogy "igazi fotósok""

Mint írtam:

Ma a fotózásban a művészség az önjelölés kérdése.

márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bar Facebookra azt írtad, hogy nem jöhet szóba, mégis tudom javasolni az Így fotózom csoportot.

Merőben más, mind a szokványosok, amelyet leírtak az előző oldalon, hogy közlekedők.


Rendes ember az admin, számos útmutatót és érdekes posztot feltöltött. Szívatást nem szereti, és más fotósoktól is sokat lehet tanulni.


A Viewbug egy jó oldal, a képek lehetetlennek, és vannak érdekes nyereményjátékok is. Viszont nagyrészt külföldiekből áll, ugyanakkor rendesek, pár más fb-s csoportos lenézett képemet ott díjazták.


Flickr-t javaslókat lepontozták. Nos, ott hiába állítod be, hogy ne vegyék le a képedet, van több Flick downloader oldal is... keresője elavult és képes iStockpoho-kat is javasolni, melyek, mint tudjuk, fizetősek.

ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
hogy közlekedők?
ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kötekedők.

Telefon átírta, utólagos javításra pedig nincs lehetőség.

ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Jamerthogy aki más véleményen van, az kötekedő? Akkor jobb lett volna, ha hagyod az átírt szöveget. Elsüllyedtél intelligenciát tekintve.
ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%

"tudom javasolni az Így fotózom csoportot.

Merőben más, mind a szokványosok"

Igen. :) Virágok, jól felhúzott szaturáció csúszkával. Az tényleg merőben más. :)

És igen, ha fél órát görgetek lefelé, akkor van egy kép, ahol elfogadható vélemények vannak.

Ami a meglepő, 10-20 ismert fotós nevét láttam a tagok között (virágot egyikük se rakott fel).

ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
...van egy barátom, aki virágok fényképezésére "szakosodott", hát ő egy más minőség. De persze nem merek utalni egyik albumára se. Meg, ha jól emlékszem, az Index fotós fórumaiban Százbolha készített nagyon szép képeket, ezelőtt 20 évvel (egy idő után mindenki eltűnik, megsértődik, akármi).
ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!