Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Viszonylag kezdő fotós vagyok,...

Viszonylag kezdő fotós vagyok, készítettem egy ingyenes honlapot, részletek lent?

Figyelt kérdés

Kezdő fotós vagyok, és csináltam egy honlapot ahova a fényképeimet töltöm fel, tudtok tanácsot adni, mi rossz, mi jó, a képeimről és a honlapról is?

Esetleg van e jobb hely ahova a képeimet feltölthetem ennél?

Köszi a válaszokat.



2015. máj. 17. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy "photopgrapher" akiből nem hiányzik az önbizalom... A büdös életbe nem fogom megérteni, hogy gondoljátok, hogy ilyen képekkel ország-világ elé álltok. Nulla ötlet, nulla koncepció, csak a gép működtetése. De legalább a Földön percenként készül 2 millió hasonló kép...

(na most lehet hörögni)

2015. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy különleges vagyok, én véleményt kértem, amit te el is mondtál. Köszönöm.

Mondtam, saját szórakozásomra fotózom, nem azért hogy kitűnjek a tömegből.

2015. máj. 17. 15:41
 13/16 anonim ***** válasza:

" szerintem szépen fejlődök :)"


Mind technikailag, mind művészileg borzasztóak a fotóid. Ezt nem lehet fejlődésnek nevezni.

2015. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van ennél jobb hely a fényképeidnek: a /dev/null.


De például a flickr, az indafotó sokkal hasznosabb, mint ez. Persze kérdés, érdemes-e feltölteni: azt írod, magadnak fotózol. Akkor minek terhelni vele az internetet?


És hogy szóljak akkor pár konkrét szót a képekről is: tipikus kezdő fotók, a kezdők összes tipikus hibájával. Rosszul komponált, alul exponált, mondanivaló nélküli képek.


A klasszikus "nicsak egy vízcsepp, lefotózom" az egyik véglet, a másik pedig a "láttam innen egy szép fotót a Lánchídról, leutánzom" - ami nem is lenne baj, ha sikerülne. De nem sikerült.


Ezek a képek még nagyon messze vannak attól, hogy mutogasd. Gyakorolj nagyon sokat, olvass még többet.

2015. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tényleg kezdő vagy (nem viszonylag). nincs ezzel gond, mindenki így kezdi. sok olvasás, gyakorlás, esetleg egy-két tanfolyam és lesz ez jobb, csak egyelőre nincs értelme mutogatni - pláne nem isthephotographer felkiáltással


így általában véleményezni nem nagyon van értelme képeket, mert vagy lehúzzák mindet, vagy aki nem ért hozzá, de ismer téged, az meg dicsérni fog.

véleményezni képenként egyesével, konkrét hibákat és javítási lehetőségeiket elmondva van értelme a de azt sem itt, mert ez nem egy fotós oldal. ezekre valók a fotozz.hu és a többi hasonló oldal és a tanfolyamok hozzáértő tanárokkal...

2015. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Affene, már nem elérhető a honlap?
2015. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!