Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Első analóg fényképező? (több...

Első analóg fényképező? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni fotózni, de csak és kizárólag analóg géppel (nem, semmiképp nem akarok digitálisat). Mindenképp valamilyen régi, mechanikus gépet szeretnék. Tudnátok segíteni milyen gép és objektív párosítás lenne a jó?

2015. dec. 26. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9#

Én értem, te nem érted. Mondtam, nem kell profi cucc, de nem akarok sz* rt sem. Tisztában vagyok vele hogy "egy-két" tekercs elfog fogyni, mire használható képeket kapok. De nem akarok vásárolgatni meg cserélgetni, inkább veszek egyszer valami normális és használható cuccot, úgyis beletanulok, mert érdekel régóta a dolog.

2015. dec. 26. 18:09
 12/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul tegyük hozzá, hogy ha rossz cuccal nem lehet jó képeket kapni, akkor mi értelme van? Nem értem a logikád...
2015. dec. 26. 18:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a végeredmény? :)
2016. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!