Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő hobbifotós számára első...

Kezdő hobbifotós számára első kamera?

Figyelt kérdés
Párom közelgő szülinapjára szeretnék venni egy kis gépet. Nagyon szeret fotózni, de egyelőre csak telefonnal csinálja, elég bátortalan, pedig ügyes benne. Szeretném meglepni egy szerkezettel és ezzel is motiválni őt, ehhez kérnék segítséget! Nem valami kis vacakra gondoltam, hanem kicsit komolyabb szerkezetre, az ára sem számít, de azért olyanra, amivel ő is tud boldogulni.
2017. febr. 23. 16:36
 1/9 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki egy Canon-t.Az egy elég jó márka, az EOS sorozatot sokan dícsérij, abból is a 600D-t.Remélem segítettem, ja és, Boldogat neki!
2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk mobillal fotózik akkor nem ártana megtudakolni hogy mit használna szívesebben. Mert azért egy tükörreflexes gép fél kiló vagy több....


Lehet hogy jobb hasznát veszi egy jó kompaktnak. Pl. Sony RX 100 Mark III vagy Mark IV. esetleg Canon GX5 vagy GX7


Szóval ezt valahogyan puhatold ki mert ha beletolsz egy csomó lóvét és nem is azt kapja ami a neki legjobb az nem kellemes.

2017. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Hiába a jó szándék, ha nem olyat veszel neki, amit szeretne. Olyan ez, mintha autót vennél: hiába jó autó a Porsche, ha ő terepjárót akar, akkor a Porsche csalódás lesz.
2017. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket és a köszöntést! :)

Szerintem a kompaktnak jobban örülne. Tetszett is neki mindkét gép, csak az árukat sokallta. Melyik a jobb választás, esetleg tudtok még ajánlani?

2017. febr. 26. 16:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Végül megrendeltem a Canon PowerShot G7X Mark II nevezetűt kis szerkentyűt, mert már nagyon időszűkében vagyok. Remélem, hogy jó lesz a gép és tetszeni fog neki, köszönöm a válaszokat, még egyszer. :)
2017. márc. 7. 07:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék új kérdést kiírni ez miatt, de milyen memóriakártya kell hozzá, hogy működjön? Ez így elég rossz, mert hetek óta nem tudja használni az ajándékát.
2017. márc. 24. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit ír a használati utasítás?
2017. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Canon PowerShot G7X Mark II?

Az kemény.


SDHC-t vegyél, Sandisk Extreme típust, 16 G méretben.

2017. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még csak ismerkedik a géppel egyelőre, de örül neki. A következő szülinapjára szintén valami ehhez kapcsolódót szeretnék, de olyat, ami önmagában is megállja a helyét ajándékként. :)
2017. szept. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!