Fotóslesek építése?

Figyelt kérdés
Ugye van Máté Bencének a kiskunsági np-ben nem is egy lese amiket bérbead.Ilyeneket hogy lehet kihelyezni a np-ba?Ott nem tud telket venni,bérelni.Akkor csak egyeztet az igazgatósággal hogy havi x összeget kifizet azért hogy ott lehessen?Vagy hogy van ez?(én Aggtelekre szeretnék vadállatokat megfigyelni,fotózni)
2019. ápr. 6. 12:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom jól!De ha van az ország ék. részén vagy 5lesem és kiadom akkor az már egy olyan összeg amennyire senki nem gondolna.Én legalábbis nem gondolnék 10ezertől nagyobbra de bizony nagyobb!És nem ebből szeretnék megélni mint már írtam hanem ebből is!Ami azt jelenti hogy a fotózással foglalkozom már 4éve úgy hogy ebből élek!Tehát pályázatok,magazin felkeresések és tervezem a lesek építését is mert a Máté Bence leseiben már voltam én is és 9000ft volt egy napra!Azok is jó helyen vannak de amit én építenék az medve-farkas és hiúz les lenne amit máshol az országban nem lehetne megtalálni!
2019. ápr. 6. 18:04
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak ott bukik a számításod, hogy idehaza hány hiúz, farkas vagy medve van?


Miért fizetnék neked, hogy napokig üljek a semmit várva, mikor Szlovákiában és Romániában simán tudok ilyeneket fotózni, és még keresni sem kell, mert kivisz a helyi őr vagy vadász?

2019. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre kérdező, nem rosszindulat egyáltalán, de valóban nem életképes az ötlet.


Mint ahogy #12 is leírta, nem fogok heteket fizetni azért hogy nagy nehezen lássak egy ilyen állatot (hiúzt nappal te amúgy se fogsz nagyon látni...), annyiból inkább tényleg vonatra ülök vagy kocsiba pattanok és elugrok oda ahol a téma adott.


Emellett sok papírmunka engedély, bejelentés stb. stb. van értelme?


Harmadik, Máté Bence már lassan egy fogalommá válik, és a fotósok nem véletlen bérelnek tőle madárleseket. Hátha ők is tudnak olyat lőni mint a Bence.

2019. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az aggtelki np-ben már nem egyszer vették fel ahogy a kamera előtt megy el a medve,farkas vagy a hiúz!És egyébként ide csalit (húst) kell kitenni és nem kell napokig várni)És azér nem mindegy hogy valaki utazik Pestről aggtelekre:óra alatt vagy megy romániába:7óra alatt
2019. ápr. 6. 18:37
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Akkor hajrá!


Jó sok meló meg jó sok pénz a lesépítés.

Meg kell venni az anyagot, oda kell szállítani ahova nem vezetnek utak. Meg aztán ha tényleg valami komolyabb építményt akarsz létrehozni akkor szakmailag sem árt ha értesz hozzá. Vagy hívsz mesterembert de az manapság nem olcsó. (Borsodban még talán) Nyugat-Magyarországon lassan annyit keresnek mint a jól fizetett diplomások.

2019. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Borsodból menekül minden JÓL DOLGOZÓ szakember aki érti is a munkáját de hát meg is értem!
2019. ápr. 7. 13:20
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 és ez hogy jön ide a kérdésedhez?
2019. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Olvasd el az előző választ is!
2019. ápr. 7. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!