Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ez egy jó GPS-nek számit?

Ez egy jó GPS-nek számit?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tudtok jobbat küldjétek max 70 ezer lenne rá.


2018. jún. 27. 12:07
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy miért nem a telefonodat használod navigációra? Gyakorlatilag ingyen van. Persze, ha mondjuk fuvarozó vagy, vagy taxis, akkor megértem, de ha nem, akkor kézenfekvő, mert az mindig kéznél van. Teszel egy töltőt a kocsiba, és amikor autóban vagy, akkor bedugod tölteni, hogy ne merüljön le. Ezekkel mind az a baj, hogy a térkép frissítés megszűnik hozzájuk, egy idő után, és ha nem tudod meghackelni, és saját magad rátölteni, akkor gyakorlatilag majd dobhatod ki az egész kütyüt. Szerintem nem éri meg, de ez csak az én véleményem.
2018. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
telefon akkumulátort nem nyírja ki a folyamatos töltés?
2018. jún. 27. 12:11
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
A telefonos gps az kuka. De a navon is sajnos. Én is szemeztem vele, de érzéketlen a kijelző, de nagyon, a gps egysége meg pontatlan. Pont annyi várható el tőle, amennyibe kerül.
2018. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik gps térkép alapján tervez.


A 70.000-es is ugyanazt az útvonalat tervezi,mint a 15.000-es.

2018. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
3. és te végül mit találtál , mit választottál?
2018. jún. 27. 12:55
 6/29 A kérdező kommentje:
4. igen csak nem mindegy milyen gyors a készülék , milyen a kijelző
2018. jún. 27. 12:55
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elfekvőben egy Androidos mobilod, azt is használthatod GPSként, felesleges ezért külön GPSt venni, a HEre We Go képes az offilne navigációra, ha letöltöd a szükséges térképeket.
2018. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%

Persze letölt telóra egy alaptérképet, csak mikor ismeretlen területre tévedsz, akkor már kell a net, hogy tudjon tovább navigálni. A GPS eszközökön meg ott van az egész térkép egybe. Lehet frissíteni azt is.

Telefonnál meg mi van akkor, ha navi közben hívnak?

Amúgy sosem vennék android rendszerű GPS-t, megbízhatatlan.

2018. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8. akkor mondj egy gps modellt vagy valamit
2018. jún. 27. 16:23
 10/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
32%

Én Garminban bízok.

Nekem a Nüvi 56LM van meg és sosem vesztett még el jelet, gyorsan talál pozíciót. Navon-t is használtam régen, n490-et, de lassú, érzéketlen a kijelzője, napfényben alig látszik.

A Navigont még nem próbáltam, de van nekem olyan is, viszont az nagyon hasonló mindenben a Garminra, csak a gond vele az, hogy a hangnavigáció szósorrendje egy kicsit furcsa, olyan értelmetlen, szóval hanggal azzal nem navigálnék, engem baromira zavar.

2018. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!