Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ez egy jó GPS-nek számit?

Ez egy jó GPS-nek számit?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tudtok jobbat küldjétek max 70 ezer lenne rá.


2018. jún. 27. 12:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
nüvit már nem lehet sehol se venni :/
2018. jún. 27. 20:01
 12/29 anonim ***** válasza:
51%

Megáll az eszem, hogy mennyi pénzt van pofájuk elkérni egy ilyen vacakért. Egy hasonló árú mobiltelefon köröket ver erre a szarra minden téren. Aki azt állítja, hogy ezek a gps-ek jobbak, mint egy okostelefon, az le van maradva egy jó 10-15 évvel.


"telefon akkumulátort nem nyírja ki a folyamatos töltés?"

Nem. De nem értem a logikádat, ha kinyírná a telefon akkuját, akkor a gps-ed akkuját ugyanúgy kinyírná...


"Persze letölt telóra egy alaptérképet, csak mikor ismeretlen területre tévedsz, akkor már kell a net, hogy tudjon tovább navigálni. A GPS eszközökön meg ott van az egész térkép egybe. Lehet frissíteni azt is."

Te miről beszélsz? Telefonra ugyanúgy letöltheted országonként a teljes térképet, semmi különbség nincs ilyen szempontból. Sőt, a telefont sokkal egyszerűbb frissíteni.


"Telefonnál meg mi van akkor, ha navi közben hívnak?"

Egy gombnyomással felveszed a hívást, még egy gombnyomással visszaváltasz a navigációra. Vezetés közben úgyis headsettel szokás telefonálni, tehát gyakorlatilag semmi különbség nincs.

2018. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%

Egyáltalán nem tudja helyettesíteni a mobil GPS-t egy GPS eszköz, akármit is mondasz, ez nem lemaradás, hanem józan ész.

Lehet, hogy te telefonra azt hiszed letölti az egész országot, de nem tölti le az egészet akkor sem. Régiókat tölt le.

Waze, Here pl. mindig kér internetet, amint ismeretlen területen vagy és ha pont nincs neted akkor aztán annyi neked.

De ezt mindenki döntse el mit akar használni.

Az akkut azért nyírja ki a GPS, mert az folyamatos működésben élő képben tartja a telefont, így több terhelést kap az akku, nem beszélve a kijelzőről, ami nem igazán szereti a napsütést pl., vagy éppen beég a kijelződ, akkor annyi.

2018. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%

Hát, szerintem meg nem józan ész, hanem egyenesen őrültség több tízezret költeni egy olyan eszközre, aminek a tudását már egy alsókategóriás telefon is többszörösen túlszárnyalja.


A Waze persze, hogy kér netet, mivel az egy kifejezetten online navigáció. Azok között viszont az egyik legjobb és a winCE-n soha nem fog futni.

Lehet, hogy ez neked új, de a legtöbb alkalmazás működik teljesen offline is és te választhatod ki, hogy melyik területet/országot szeretnéd letölteni a készülékre. (Pl. Google Maps, Sygic, Osmand, Here WeGo, stb.) Ja és ezek ingyenesen is használhatók, igen a térkép is.

WinCE-re hány ingyenes navigációs alkalmazás is érhető el?


A beégésre azt tudom mondani, hogyha sokat használod navigációra a telefonod, akkor ne led-kijelzős készüléket vegyél és akkor nem fog beégni.


Napi 10-12 órát ülök autóban, tudom miről beszélek.

2018. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

Nem igazán értem hogy jön az ide, hogy hány ingyenes navigáció lehet egy GPS-en. Egy van, az működik.

Egy telefont nem arra terveztek, hogy a kijelzője folyamatosan órákig működjön és ez pont igaz az olcsó kategóriás telefonokra.

2018. jún. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán értem hogy jön az ide, hogy hány ingyenes navigáció lehet egy GPS-en. Egy van, az működik."

Ja, és ha az az egy neked pont nem jött be, vagy valamiért nem tetszik, akkor meg vagy lőve. Adhatod el az egész készüléket vagy vehetsz hozzá drága pénzen másik szoftvert, térképet (vagy persze kalózkodsz).


"Egy telefont nem arra terveztek, hogy a kijelzője folyamatosan órákig működjön és ez pont igaz az olcsó kategóriás telefonokra."

Úgy látszik akik az én telefonomat tervezték, azok nem tudták ezt. Lehet, hogy téged kellett volna kérdezniük.

2018. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
25%

Ez ugyanez megeshet úgy, ha veszel egy telefont és nem tetszik valami miatt.

Amúgy a Navigon GPS-t 10000-ért vettem, szóval nem hiszem, hogy annyiért használható telefont tudsz venni.

2018. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ilyen van, ezzel kamionozok már vagy 6 éve.

Telefon nem jó mert léptem nyomon hívogatnak és akkor hogy navigál.

A telefon hobbi szinten jó csak, de ha komolyabban kell akkor a igazi gps a jó.

Pontosan úgy mint a fényképezés, ha normálisan a akarsz fotózni akkor jó gép kell, mert a telefon csak szinte szelfizni jó.

2018. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Amilyen van a kérdés leirásba olyanod van?
2018. jún. 28. 10:39
 20/29 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél az egy gagyi gyenge procival,kis felbontással.

Egy WayteQ x985BT is többet tud 16.000-ért igaz nincs rajta Igo szoftver és térkép,de bármelyik sarki telefonboltos ráteszi neked 2000-ért.

2018. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!