Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Utolag is beépithető az...

Utolag is beépithető az elemes szikráztató a PB kályhákba, "szieszta" gáz fűtő készülékbe?

Figyelt kérdés

#elemes szikráztató gyujtó
2019. okt. 19. 22:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
egy buta analfabéta pocs vagy hetes. jol megmagyaráztad a kérdezőnek...
2019. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

# 11

Szánalmas primitív vagy, ha nem érted.

Egyelőre itt te tartoznál egy bocsánatkéréssel.

Poén kedvéért levideóztam a gáztűzhely szikráztatójának működését.

Tudod, amiről te azt állítottad, hogy kamu.

Kérdés, hogyan szándékozol megalázkodni előttem, ha feltöltöm a videót és belinkelem?

Rájöttél már, mi az a Reed-relé?

Vigyázz kisöreg, ebből te már nem jöhetsz ki jól!

2019. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Látom itt is sikerült " összekapni "


Azért a hogy mersz hozzám szólni,meg alázkodjál meg,meg majdhogynem térdelj már le duma kissé gáz..


Kissé előjönnek néha a rejtett fétisek.

2019. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

# 13

Igazam van vagy igazam van?

Elhiszem, hogy magadra ismersz és szolidaritást vállalsz a hozzád hasonló szintű figurákkal, miután te is kénytelen voltál belátni, hogy profi szakemberrel nem kellene vitatkozni.

Ezt a nagyképűség dolgot is kiforgatjátok.

Esetedben is úgy volt ugyebár, hogy először hülyének akartál nézni.

Utána elmagyarázom, hogy kivel állsz szemben.

Onnan kezdve én vagyok a nagyképű, ugyebár.

De ha nem magyarázom el, akkor honnan tudnád?

Gondolod, hogy nekem kellene megalázkodni, egyszerű, primitív figurák előtt?

Nem kisöreg, arra várhatsz! Mindent összevetve, egyébként is a tudás és tapasztalat önmagáért beszél. Abban próbáljatok inkább kitűnni, ne a mellébeszélésben, trollkodásban!

2019. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nem kell megalázkodni senkinek sem.

Ugyanúgy káromkodni,sértegetni,lefikázni sem kell.

Ha valaki provokál vagy sérteget,akkor csak pont annyira kell visszavágni mint amennyire ő eresztette el magát.

Ez mindenkire vonatkozna,kivéve ha valaki szándékosan trollkodik,vagy egyéb baja van.

2019. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

"Azért a hogy mersz hozzám szólni,meg alázkodjál meg,meg majdhogynem térdelj már le duma kissé gáz.."

Nem is úgy nézel ki, mint aki érti az irónia fogalmát.

Téged nem zavar, hogy már megint tereled a témát?

Nektek ennyi eszetek van, ebben élitek ki magatokat, hogy mellébeszéltek, trollkodtok.

Itt is minden magáért beszél: normálisan megy a téma, erre beszól egy suttyó gyökér: hazugsággal vádol, ami eleve ostobaság, hiszen mi értelme lenne.

Utána megjelenik ismét (#11), arról már nem mer beszélni, hogy az igazát bizonyítsa, mert rájött, hogy idióta volt.

Ehelyett csak szemétkedik, üresen, feleslegesen, semmitmondóan.

Utána megjelensz te, aki korábban szemétkedett velem, ezért kénytelen voltam kiigazítani az arcát, amit azóta sem bír feldolgozni, ezért most elvakultan megint velem szemétkedik.

Szakmai / műszaki érvek nélkül, mert az nincs neki.

Mik vagytok ti egyébként, ilyen selejt emberek? Gondolkodni képtelenek vagytok?

2019. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Na látod erről beszéltem.

De már múltkor is elp0fáztam,hogy veled nem lehet normálisan beszélni,mert ha valaki normálisan beszél veled,mert nem hiányzik az anyázás akkor erre te a következő kis megmagyarázós válaszodban ismét úgy beszélsz mint aki nem a műhelybe való hanem a kocsmába bazki.

Iszol is ilyenkor legalább ?

És ha valaki rád ír negatív véleményt akkor jön a ne terelj már tipikus duma.

Ez szinte mindenhol ott van.

Ugye?

Téged hallgasson meg mindenki,de ha téged ér negatív vélemény akkor jaaj ne terelj,meg jaaj beteg vagy stb ugye ?

Mint a kisgyerek mikor befogja fülét és elfordul ha nem tetszik neki valami.

És nem idegesít semmi sem korábbról,hanem az idegesít amit annó írtam,hogy akármikor feljövők ide téged tuti megismerlek.

És azon röhögök hogy ez az antiszoci ember megint balhézik,főleg mikor több kommentnél is látni egy nap alatt.

Azt meg,hogy nem hitték el amit csináltál,sokkal egyszerűbben is meg lehetett volna oldani,de te nem hagyhatod ki a saját marketing dumádat,meg hozzá a kis én vagyok a jani a faxagyerek,és itt mindenki buta.

Azért vannak ilyen emberek is tudom.

Kellenek is,hogy szórakoztassanak minket.

2019. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogy lásd tudunk gondolkodni.

Kigondoltam,hogy jó lenne ha a kérdezőknek nem a nyilvános részen,hanem privátban írnál okosságokat.

A nyilvános részhez nem írnàl soha,ezzel is megkímélve minket.

Gondolom ezzel az a baj,hogy így viszont nem tudsz majd felvágni a nyilvánosság előtt.

És így nem lehet nyomtatni a marketing dumát.

Pedig azzal sokat segítenél a kérdezőnek is és nekünk is.

Úgyhogy hajrá.

2019. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

# 17-18

Képes vagy tisztességes módon, szakmailag, műszakilag érvelni?

Anélkül, hogy megkímélnél a beteg dumádtól?

Egyszerűbben megoldani? Ez az látod, hogy hülyének nézed a másikat, mert magadból indulsz ki.

Én is megoldhattam volna egyszerűbben, ha felszerelek egy nyomógombot bárhová, akár a tűzhelyre vagy mellé.

De az már kétkezes, nekem viszont szimpatikusabbnak és elegánsabbnak tűnt az egykezes megoldás.

Mi ezzel a probléma, hogy a gagyi megoldás helyett a profibbat választottam? Ilyet hosszú távra csinál az ember, pontosan nem emlékszem, de már vagy 15 éve tökéletesen működik.

Miért fáj ez neked? Hülyeségeket beszélsz, szerintem te életedben soha nem voltál normális, de ezt már tisztáztuk korábban.

2019. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nemár!


Nem a gázgyújtást lehetett volna egyszerűbben is megoldani,hanem a konfliktus kezelést azzal az illetővel aki nem hitte el,hogy meg lehet oldani így is.


De te szereted a konfliktust.

2019. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!