Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Utolag is beépithető az...

Utolag is beépithető az elemes szikráztató a PB kályhákba, "szieszta" gáz fűtő készülékbe?

Figyelt kérdés

#elemes szikráztató gyujtó
2019. okt. 19. 22:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Te tényleg beteg vagy kis einsteni. Kezeltesd magad. De ne olyan sarlatánt válassz, amilyen magad is vagy.
2019. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

# 21

Nem veszed észre, hogy milyen szánalmas vagy? Hol vannak a műszaki érvek, cáfolatok?

Hol van a bocsánatkérés, amiért buta módon hazugsággal vádoltál?

Hol van a te erkölcsi színvonalad, hogy nem szégyelled magad? Sőt még te ugatsz nekem?

Hihetetlen, hogy ilyen jellemtelen alakok vannak, de nem újdonság, persze.

2019. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

# 20

Tisztáztuk már korábban, te is egy ilyen egyszerű vagy, aki magából indul ki, saját mentális problémáid vetíted ki másokra.

Holott a tények magukért beszélnek, itt is szétcsesztetek egy témát, megzavarva a normális szakmai eszmecserét.

Itt minden rögzítve van, nem én kezdtem a szemétkedést, viszont nem is hagyom, hogy láthatóan kezdetleges figurák beszólogassanak nekem. Pláne, még meghazudtoljanak.

Nem tudom, miért fáj neked, hogy mások tudást és tapasztalatokat osztanak meg nyilvános fórumokon, hobbiból, szabadidő kitöltéseként.

Tőled sok értelmes, támogató megnyilvánulást nem nagyon láttam, amikor meg hülyeségeket beszélsz, azt ki kellett javítani, amit meg azóta sem bírsz feldolgozni, ennyi vagy.

Kártékony akadályozója a témáknak, aki mások idejét csak feleslegesen rabolja.

Aki maga is beismerte, ha jól rémlik te voltál, hogy csak "mókázni" jársz ide, mekkora szánalmas... Neked ez csak "mókázás", hogy trollkodsz, vitákat generálsz. Akadékoskodsz.

Ez az oldal funkcionálisan nem arra való, hogy te itt csak mókázz, szerencsétlen...

2019. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

" Ez az oldal funkcionálisan nem arra való, hogy te itt csak mókázz, szerencsétlen "


Kicsit körülnézhetnél más témában is,hogy ki mit " mókázik " .


Azokat miért nem oltod le ?

Mert sokan vannak,és hamar legyűrnének mi ?


Te túl komolyan veszed ezt az oldalt,itt vered magad,ahelyett hogy egy komoly szakmai fórumon villognál,ott ahol mérnökök,technikusok,és egyéb nagy szakmai emberek vannak.


Na ott villogjál inkább.

2019. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell a terelés!

Ti kezdtétek a szemétkedést, ti kaptok az arcotokra.

Az egyik hazugsággal vádol, mert annyira beszűkült és primitív, hogy nem bír elképzelni egy apró Reed-relét és egy apró mágnest, azt sem tudja, mi az.

Másik szerencsétlen lelki sérült, folyton mellébeszél, egy hasznos szava nincs a témához, csak mások tudására irigykedik.

Nevetséges bohócfigurák, akik nem veszik észre magukat...

2019. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Hol van a bocsánatkérés, amiért buta módon hazugsággal vádoltál?"

Nyasgem

2019. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én találtam egy bocsánatkérős videót,de csakis hanggal jó megnézni :


https://www.youtube.com/watch?v=yFg-TizVr3Y

2019. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy tetszene a fafejnek?
2019. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

Hiába, nem vagyunk egyformák, emberileg.

Ha én ekkorát tévednék, mint a rágalmazó hülyegyerek, azért utána nem lenne pofám még többször is visszadumálni. De ilyenek vannak mindenhol, jó vastag bőrrel a pofáján.

Meg a másik szerencsétlen is, ha arcába borítanám több év termését egyben, amennyi mérnöki tudást én osztottam meg a különböző fórumokon, elsírná magát a nyomorult...

Ez van, amikor valaki a saját pitiáner lényéből indul ki, azt hiszi, más dimenziók nincsenek is. Szánalmas, szánalmas, szánalmas...

2019. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ez van, amikor valaki a saját pitiáner lényéből indul ki, azt hiszi, más dimenziók nincsenek is. Szánalmas, szánalmas, szánalmas...
2019. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!