Mosogatógépet-milyet?

Figyelt kérdés

Négy tagú család-egy kamasz és egy felnőtt fiúgyerekkel.

Mitől jó,mitől nem egy mosogatógép?


2010. júl. 29. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

12 terítékes Bosch. Megbízható márka, eddig akinek ilyen volt ismerőseimnek, nem panaszkodtak rá.

Nekem 9 terítékes van. Van rajta sokféle program, de igazából az automatát használom szinte kizárólag, a többit nem nagyon, szépen mosogat.

2010. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 12 terítékes Bosch van, idén lett 12 éves. Csak alapprogamos (akkoriban nem is igen volt más), de bőven elég. Minél bonyolultabb egy szerkezet, annál nagyobb a lehetőség a meghibásodásra. Nem veszek hozzá méregdrága szereket, a LIDL sajátmárkás tablettáját használom, mindig csillogóak az edények.
2010. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mosogatógépekre is az igaz,mint a mosógépekre,(pl.: Candy,Whirlpool-t soha ?
2010. aug. 3. 07:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mosogatógépekre nem igaz ugyanaz mint a mosógépekre, más terhelés éri őket. Nekünk AEG van, 6 éves nagyon elégedettek vagyunk. A Boschról is csak jót hallottunk, még olcsóbb is mint az AEG. Nincs kritikus dolog ezekben a gépekben, mint például a csapágyazás a mosógépekben. Én utólag egy olcsóbb gépet vennék, mert tényleg csak max két programot használunk. Mindenképpen 12 terítékest vegyél, arra az egyre figyelj, mert a 9 terítékesben nem fér el egy nagyobb edény sem, egy 4 tagú családnál már bőven elmegy.
2010. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Helyesbítenék: pont egy nagy edény fér el az alsó kosárban. Mellette tányérok, felül meg poharak. Mondjuk mi csak ketten vagyunk a gyermekemmel, de 2-3 naponta telepakolom.

2010. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nincs kritikus dolog ezekben a gépekben, mint például a csapágyazás a mosógépekben"

És szerinted a motornál mi van? Vagy te kézzel hajtod? :OO

2010. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Bírom az ilyen "szakértő" hozzászólásokat mint az előző. Szerintem mindenki kitalálja hogy kritikus csapágyazásként a dob csapágyazására gondoltam. A többi motor minősége annyira nem típusfüggő, de meg lehet cáfolni.
2010. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek !!!!!!

Megvettük életünk első mosogatógépét !

Hotpoint-Ariston LI 460-s.

Mintadarab volt a szegedi Metro-ban.58ezer volt.

2010. aug. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!