Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáz, kerámia vagy indukciós...

Gáz, kerámia vagy indukciós főzőlapot válasszak?

Figyelt kérdés

Még be lehet huzatni a gázt de az elektromos megoldás is használható a házunkba,de nem tudok dönteni.

Tapasztalatom csak a gázzal van, koszol nagyon. A többiröl pedig mások akarnak lebeszélni,hogy lassan melegit ,ha nem fekszik ra az edeny kikapcsol, nem lehet megfelelöen szabályozni.teljesen tanacstalan vagyok. Akinek van tapasztalata mindegyikkel melyiket javasolja?



2020. okt. 19. 21:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

20-as vagyok aki meg merte kérdezni, hogy miért kizáró ok az indukciós és a wok. Nos nyilván nem a kerek aljú wokra gondoltam. Nekem ilyenem van,amire írtam, hogy sűrűn használom:

[link]

Ami mint így kiderült, hogy rákerestem, kifejezetten turbó indukciós wok. Lehet, hogy az eredeti kerek és tudtommal öntöttvas,de sokféle van már a piacon amivel lehet hasonlóképpen wokkozni.

Gáz bevezetése errefelé másfél millió, csak ezért enyhén szólva is fellengzős lenne bevezetni,de kinek a pap kinek a papné!:) Én azért a lepontozásom ellenére is köszönöm a megerősítést!

2020. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

[link]


Ez itt egy wok. Még állvány is kell neki, mert nem áll meg a pulton sem. Ha nem speciális indukciós lapod van, mint pl. ez [link] akkor nem tudod indukcióson használni. Amit te belinkeltél, az nem egy rendes vok, hiába annak hívják.


Egyébként a gáz változó, mi pl. anno mikor telket vettünk, akkor úgy vettük, hogy bent volt mindenestől, ráadásul a teleknek pont azon a szélén, amelyikre oldalhatáros volt a ház, szóval nem is kellett messzire vinni. Manapság már látom sokan nem viszik be a házba a gázt fűtésnek se, de a milliós tételekkel azért ott kell kalkulálni, ahol nincs a csonk se a telken, hanem elmegy a telek előtt a vezeték, vagy a szomszéd utcában stb. és a nulláról intézed.

2020. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Neked értelmezési problémáid vannak mert senki nem írta, hogy nem tudja mire gondolsz eredeti wok alatt. Hagyjad már ezt a témát. Különben így is több százezres tétel lesz "behúzni"a gázt,de akkor biztosan tudod ha ezt szeretnéd.


Kérdező esetleg vettél már? Ha igen milyet?

2020. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat , eddig ugy nez ki az indukciós mellett voksolunk!
2020. nov. 6. 18:43
 35/35 anonim ***** válasza:
Én már behúztam, sokan vagyunk itt. A wokról sem én vilagosítottalak fel először, de mindegy is. Egyszerűen hozzátettem, hogy márpedig WOKOT nem fogsz rajta használni, mivel úgy látszik nem ment át a dolog ugye te kérdezted, hogy miért nem. Ha neked az a bödön wok akkor persze mindegy.
2020. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!