Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a hűtőn a kékkel bekarikázo...

Ha a hűtőn a kékkel bekarikázott piros lámpa villog, akkor az milyen hibára utal? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Google:


"Electrolux" + hűtő típusa + "user manual"


Sajnos, mivel a hűtőről semmit sem tudni a márkáján kívül, nehéz segíteni.

2020. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, elvileg meg van valahol a használati utasítás, abban biztos benne van, azt is keresem, csak azért írtam ki, hátha itt gyorsabban tudja valaki.
2020. nov. 7. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

igen bizony a google-en sok-sok infó található

de akár a készülék leírása is is hasznos lehet.


pontosan milyen típusu a hűtő?


[link]


[link]



én komolyan mondom, hogy a hibaelhárítási útmutatókat szerkesztő kolléga a leghaszontalanabb munkatárs a cégeknél - úgysem olvassa el senki.....

Ha erre rájön a vezetőség milliók veszítik ez az állásukat.

2020. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy általános hibajelzés. Lehet, hogy túl meleg van bent, mert sokáig nyitva volt az ajtó, vagy túl meleg dolgot tettél be. El fog múlni, ha ez a helyzet, csak meg kell várni míg lehűt. Ha nem hagyja abba, szerelőt kell hívni.
2020. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó az lehet a helyzet, mert most lett leovalsztva.
2020. nov. 8. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!