Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős whirlpool mosógépü...

Felültöltős whirlpool mosógépünk úgy zörög mosás közben,mintha szét akarna esni?

Figyelt kérdés

Félelmetes olyan mintha szét akarna esni kopok !!

Most tisztitottuk ki a a szivattyújáz volt benne a cipzár!!

Utána párszor nornálisan mosott,ma megint egyből le is állítottam mert attól féltem szétesik!!

Mosógépszerelőre nincs pénzem!!

Csak azt szeretném tudni így a leírtak alapján mi lehet a baja!!

Köszönöm


2020. dec. 15. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mosógépek többsége egy idő után (6-10év)csapágyas lesz,lehet ez is az.

Ha ez a hibája 30-50ezer Forint lenne a javítása.

2020. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a szomorú hogy ez a gép még csak 3 éves
2020. dec. 15. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
3 évesen!! Ilyet csinál!! Zipzár, magától!! !!
2020. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

1: ez egy ócska Whirlpool, mit vártál tőle?

2: ha az előfordulhatott, hogy zipzár került a szűrőbe, szintén mit vársz? Ebből kiindulva biztos vagyok benne, hogy jó magyar módjára ész nélkül van hasznalva!

2020. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ész és könyvelolvasás nélkül!! !! !! !!
2020. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Erre így nem igen lehet válaszolni. Egy cipzár hogyan kerülhet a szűrőbe??? A dobba teszed a ruhát, a dobon kb.5 milliméteres lyukak vannak,azon egy cipzár az életbe nem fér ki, akkor viszont nem kerülhet a szűrőbe! Esetleg a ruha berakásnál a dob MELLÉ tettél ruhát cipzárral együtt, akkor viszont a ruha még valahol a dobon kívül van, azt kell kihalászni. Kézzel könnyen forog a dob?
2020. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó nos azt én honnan a fenéből tudjam honnan kerüpt oda de ott volt mert a pátom onnan szedte ki!!

A szivattyú tisztítása közben!


A másik meg a dobon kívül tuti nem kerülhetett oda mivel a dobot körbe vastag gumi védi!!


Egy két bunkó válaszolónak nem is reagálok inkább!!

2020. dec. 16. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj: 6-os vagyok és csak segíteni akarok: Ha felültöltős a mosógép, pont akkor bírsz mellé tenni valamit!!! A dob és a dobot körbevevő vastag gumi KÖZÉ simán be tudtatok rakni egy kisebb ruhát!
2020. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magától került oda, hát mégis hogy képzeled, hogy valaki odarakta?!! !!
2020. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Whirlpool felültöltős van (AWE 7519), dettó ugyanígy zörög a kezdetek óta, de már megszoktuk! 11 éves gép, 2 éve tönkrement benne a szivattyú, aminek potom 12 ezer Ft volt a cseréje, de azóta is tökéletesen működik tovább, egyéb hibája sose volt! Sokszor én is úgy érzem, mint ha fel akarna robbanni, amikor a maximumon dolgozik, de aztán lecsillapodik, még időközönként néhány forgatás, és végzett is, lehet teregetni. Valószínűleg a Whirlpool-ok így vannak megtervezve, vagy nem tudom...

Amúgy a szivattyú cseréjekor a szerelő megemlítette, hogy ezeket a gépeket manapság kb. 7 évre tervezik a gyártók, szóval ha addig elmegy, akkor már nyert ügyed van, de ha a tiéd is (nagy eséllyel) kibír 10+ évet, az már csak hab a tortán!

2020. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!