Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi igaz abból, hogy ha 1200-as...

Mi igaz abból, hogy ha 1200-as fordulatszámra állítom a mosógépet, akkor gyorsan tönkremegy?

Figyelt kérdés

Anyám meg a párom is ezt mondja, hogy így hamar tönkre fog menni. Nemrég vettük. Szeretem, mert szinte szárazak a ruhák, mikor kiveszem. 1000-res nincs rajta, 800-as a következő, így azért érezhetően vizesebbek a ruhák.

Igaz, hogy ha 1200-ra állítom, akkor hamar tönkre fog menni?



2021. jún. 9. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog, ellenben a ruhákat jobban gyűri.
2021. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Max a ruhák mennek hamarabb tönkre. A gépnek emiatt semmi baja nem lesz.
2021. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
maximum legrosszabb esetben nem 5 evig fogja birni, hanem 4 ev 7 honapig, tehat elhanyagolhato az amortizacio. viszont a ruhak tenyleg gyurottebbek lesznek
2021. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor használom 1200-on.
2021. jún. 9. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, nem lesz semmi baja. 7 éves a mosógépem, és mindig 1200-on használom.
2021. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet baja ha mindig úgy használod, beragad az 1200-as kapcsoló.
2021. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baja nem lesz mosógépnek de még ruháknak sem,használd nyugodtan ahogy szeretnéd.
2021. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

igaz.

képzeld el hogy gyalogolsz vagy futsz.... mikor fáradsz el jobban? Mikor kopik el hamarabb a cipőd?

Te is a gyártók marketkingjének tipikus áldozata vagy. Minél nagyobb szám van valamire írva - és az nem az ára - akkor meg kell venni, mert az biztos k. jó! Amikor meg majd kijön a szerelő és a gép árának 80%-át elkéri a javításért akkor meg hüppögsz, hogy miééért?

Vedd ki kicsit vizesebben és teregesd ki szépen, utána meg vasald ki és csinálj tejverizst, mert azt szeretem!

2021. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8 Valahogy nem látom az átfedést a két dolog között. De gondolom hogy amúgy is csak egy random embernek való beszólás volt a célod.
2021. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Gondoltam, hogy rommá leszek pontozva. :D

Az igazság fáj....

Nem beszólni szerettem volna a kérdezőnek. Csak felnyitni néhány szemet. Sajnos tényleg az van, hogy vegyél meg mindent amire ráírunk durvanagy számokat... fordulatot, megapixelt, 3g 4g 5g stb.

De van értelme? A víz a szerencsétlen normálatlan formáját neki hát csak elpárolog... Hülye ez a fizika mi? :D

Nekem 1/600-as centrim van, mégis megszárad miden télen is. Nem gyűr, költséghatékony(abb) és nem veri szét saját magát.

2021. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!