Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi igaz abból, hogy ha 1200-as...

Mi igaz abból, hogy ha 1200-as fordulatszámra állítom a mosógépet, akkor gyorsan tönkremegy?

Figyelt kérdés

Anyám meg a párom is ezt mondja, hogy így hamar tönkre fog menni. Nemrég vettük. Szeretem, mert szinte szárazak a ruhák, mikor kiveszem. 1000-res nincs rajta, 800-as a következő, így azért érezhetően vizesebbek a ruhák.

Igaz, hogy ha 1200-ra állítom, akkor hamar tönkre fog menni?



2021. jún. 9. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
600 fordulattal azért még igen csak vízes a ruha, ami a lakásban/házban párolog el télen.
2021. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Én általában 800-on centrizek, nem marad nagyon vizes. Magasabb fordulaton gyűröttebb lesz a ruha,valóban. (egyszer olvastam egy tanácsot: teregetés előtt szépen le kell fektetni a ruhákat és 15-20 percig hagyni pihenni, sokkal simábbak lesznek. Nekem bejött.)
2021. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig 1200 centrifugáztam és mosógépek nem mentek töle jobban tönkre .
2021. jún. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!