Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik sütőt vegyem? Neff,...

Melyik sütőt vegyem? Neff, Miele vagy Smeg?

Figyelt kérdés

Szabadonálló tűzhely helyére tudom tenni, max 60 cm széles fér el. Sütő mindenképp elektromos, a főzőlapot én gázosat szeretnék, férjem szerint jobb az elektromos. 13 személyre főzök. Sütőnél szempont, hogy kenyeret lehessen benne profin sütni, és péksüti féléket legalább 3 szinten egyformán süsse meg.

Miele-nél láttam, hogy 1 fázis, 16A-os biztosítékkal, rengeteg funkció, ez így tud működni hatékonyan?



2021. nov. 23. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan mely típusokról beszélünk?


Amúgy, ha a Neff meg a Smeg márkák szoba jöhetnek, akkor a Miele szerintem felejtős, nagyon nem egy kategória

2021. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

13 személynél nem tudom gázos vagy elektromos a jobb.

Sima családnál az elektromos a jobb.

2021. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szoríts valahogy helyet, annyi emberre már kell egy 5 zónás, amiből az egyik bazinagy.


[link]

2021. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1-es, beépíthetőre gondoltam, mert ott láttam nagyobb teljesítményűt, de ha teljesítményre jó, lehet szabadonálló is.


A Miele magasabb vagy alacsonyabb kategória, mint a másik kettő? Csak netes böngészésből ismerem a másik kettőt.

2021. nov. 23. 09:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Oké, de melyik beépíthetőkre?
2021. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as, a főzőlappal a normál mérettel elboldogulok, meg is kell emelni azt az edényt, ami középre fér :). A sütő a lényeg, amit a kérdésben leírtam, azokat tudja. Főzőlapnál csak az a kérdés, hogy az elektromos lassabb lesz-e, mint a gázos (palackos).
2021. nov. 23. 09:47
 7/21 A kérdező kommentje:
5. lehet, hogy nem értem, amit kérdezel. Háztartási készülékek között böngészek. Több szinten egy időben süssön úgy, hogy ne kelljen az alsó és felső tepsiket cserélgetni félidőben, mint ahogy több fórumon olvastam. Tudja a gőzös kenyérsütést. És ne kelljen fél év után a készüléket kidobni.
2021. nov. 23. 09:53
 8/21 anonim ***** válasza:

Szóval akkor nem tudod még melyik típusokat nézegeted? Vagy hogy van ez?

Linkeld már be, amelyik tetszik

2021. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Lassabb?


Nem megy sehova...


Miért lenne lassabb?

Palackos? Hetente cserélitek te jó isten? :)

Palackozás helyett az elektromos főnyeremény. (Jó mondjuk áramszünet esetén nem lehet vele főzni...)

16A azért elég sok. Bár ez azt jelenti ha egybe kütyü hogy ez a max teljesítmény amit fel tud venni, Tehát 3 lapon max fokozaton főzni és a sütőt járatni maxon nem biztos hogy lehet. Nyilván a sütő magának szabályozza. Nyilván a sütő bemelegítési idő alatt jelet ez egyedül problémát, mert a hőn tartás már nem ilyen energia igényes. Főzőlapok meg szintén nem mennek folyamatosan.


Full elektromos, vagy ha beépíthető akkor meg külőn főzőlap és külön sütő is tud bő 2-3k w fejenként. MEgfelelő kábelezés az kell, ezeket nem lehet konnektorba dugni.

2021. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazából? Nem tudom, melyikről igaz, amiket leírnak. Egy LG hiper-szuper leírású mosógépben már csalódtam.

Pont az a kérdés, hogy melyik típus tudja azt a valóságban is, ami nekem kell?

2021. nov. 23. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!