Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik sütőt vegyem? Neff,...

Melyik sütőt vegyem? Neff, Miele vagy Smeg?

Figyelt kérdés

Szabadonálló tűzhely helyére tudom tenni, max 60 cm széles fér el. Sütő mindenképp elektromos, a főzőlapot én gázosat szeretnék, férjem szerint jobb az elektromos. 13 személyre főzök. Sütőnél szempont, hogy kenyeret lehessen benne profin sütni, és péksüti féléket legalább 3 szinten egyformán süsse meg.

Miele-nél láttam, hogy 1 fázis, 16A-os biztosítékkal, rengeteg funkció, ez így tud működni hatékonyan?



2021. nov. 23. 08:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha úgyis lesz rendes felújítás és csak sos-re kell, akkor vegyél egy ugyanolyat, ami mist tönkrement és csak a felújításnál vegyél egy rendeset… ha jól értem villanytűzhely amúgy is kilőve, hiszen nincs hozzá megfelelő villany kiépítve
2021. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!