Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso vagy Dolce Gusto...

Nespresso vagy Dolce Gusto kapszulás kávéfőző? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Már egyiket sem. Rohadt környezetszennyező, és kapszulára kifizeted azt, amiből vehetnél egy normális frissen őrlős eszpresszó gépet.

Mondom úgy, hogy tassimom van, de már csak azért használgatom még, mert sajnálnám kihajítani, amíg működik.

2022. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nespresso, mert legalább kisebb a kapszulája, sokféle van hozzá és nem olyan drága.
2022. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nespresso, mivel alu a kapszula és nem műanyag, ezért visszagyűjthető és felhasználják újra. Emellett sokkal változatosabb a választék hozzá.
2022. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Nescafé Dolce Gusto van, és ajánlani tudom.

Olcsók a kapszulák hozzá, és hatalmas a választék, neten nagyon sok féle van nem csak kávéból.

Nepresso-val nincs személyes tapasztalatom, de valószínűleg az is hasonló, csak a kapszula jóval kisebb, praktikusabb.

Egyébként a műanyag kapszulák is gyűjthetők szelektíven, csak el kell vinni egy kijelölt gyüjtőpontra, vagy ha rendelsz a hivatalos shop-ból, elviszik és kapsz új zsákot is.

2022. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nespressonál is elviszik. Ezelőtt nekem is Dolce Gusto volt, de elromlott és ekkor lett Nespresso. Jó volt a DG is, csak a kapszulák nagyok, nekem ez volt a bajom.
2022. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Igen, annyival "rosszabb", hogy nagyok a kapszulák, több helyet igényel, nekem is jobban tetszene a kicsi, de lehet venni a kiegészítők közül kapszulatartót, én vettem és úgy szerintem már ízléses.

Megkérdezhetem, hogy milyen hibája volt a készülékednek? Nekem eddig 2 DG volt, egy Piccolóval indítottam, nekem az volt a gond vele, hogy levált az egyik komponens (ami a vizet juttatja a kapszulába).

2022. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Valójában nekem sem volt gondom vele, csak már 2x kellett javíttatni és mikor harmadszor romlott el, akkor már nem volt garanciális és így vettem másikat, mondjuk az is benne volt, hogy a Nespresso-t akartam kipróbálni és azóta ez van most. Nem tudom a DG-nek mi volt a baja, zúgott, de nem jött víz, már a végén nem segített a vízkőtelenítés sem, a tű sem volt eltömődve.
2022. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!