Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kérdésen az lenne, hogy...

Djjoshy15 kérdése:

A kérdésen az lenne, hogy adott egy régi kazánventillátor motorja (220V 0.38A 50Hz). sajna több infó nincs róla, a gond az, hogy nem indul el csak, ha megmozdítom a tengelyt. Milyen kondi kellene, hogy kézi elmozdítás nélkül induljon???

Figyelt kérdés
Kazán ventilátor kondi

2022. máj. 22. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves egymással vitázók!


Ha enyire fontos önöknek ez a téma, akkor miért nem írnak ki egy kérdést a témában?

Hátha valaki tudja a választ. Vagy eldönti, kinek van igaza.


Üdv.

2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Kaptam kölcsön egy kondenzátor kapacitás mérőt. Megmértem a gyári kondenzátorát, 8,31 mikrofarados.
2022. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges már ezen a kondenzátoron vitázni, mert közben privátban kiderült, hogy egy két kivezetésű árnyékolt pólusú motorról van szó, ahhoz pedig nem kell kondenzátor.
2022. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!