Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit tud a Miele mosógép amit...

Mit tud a Miele mosógép amit a többi nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag de mosógépet kell vennünk és ha már veszek gondoltam olyat veszek amit biztos,hogy nem kell le cserélni pár éven belül. Mindenhol a Miele mosógépet istenítik, majdnem 3 havi fizetés az ára. Miért éri meg ez és mit tud amit a többi nem?

2022. júl. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Állítólag 20+ évre gyártják őket.

A mostani albérlethez (ausztria) egy Miele mosógép van, típusa szerint 1991-es gyártmány. Nyilván az előéletét nem tudom, volt-e javítva stb… de kifogástalanul mos, tiszták, illatosak a ruhák.

2022. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
LG direct drive mosógépek is bőven bírják és a töredékébe kerülnek
2022. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

2


3-5 évig biztosan és addig is vibrálnak, rázkódnak.

2022. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

#3, 10 éves elmúlt a gép és még egyik szomszéd sem panaszkodott, hogy éjjel mosok, pedig vékonyak a falak

#2

2022. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megbízható német márka, de az árát szerintem sem éri meg.
2022. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak Miele háztartási gépünk van. A mosógépem 22 éves, a hűtőm 15, a mosogatógépem 8.

Hibátlanul teszik a dolgukat, szerviz még nem volt náluk.

Nekem ennyi elég.

2022. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 klaramaria02 válasza:

nekem, sajna, a 2003-ban vásárolt Miele felültöltős mosógép csak 17 évig birta és 1x javitani is kellett. De ami fontosabb, hogy 2020-ban ugyanezt a márkát és tipust vásároltam és csak a bajom van vele: nem öblit rendesen, ha pedig kevesebb mosószert adagolok, akkor rossz szagú lesz a ruha. 4x vizsgálták szakszervizben, állitólag hibátlan. gyakran irja ki az adagolás-ellenörzés hibakódot a habzás miatt, ilyenkor néha nem centrifugálja ki a mosást. Ja és keveste hazsnálom, nincs agyondolgoztatva.

Szóval jelenleg a Miele ezen tipusa is kuka.Én nagyot csalódtam.

nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!