Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit fogyaszthat egy ilyen...

Mennyit fogyaszthat egy ilyen hűtőgép?

Figyelt kérdés

Régebbi orosz hűtőgép van itthon és csak a fagyasztó részét használjuk leginkább.Viszont van egy régebbi zanussi hűtőnk is ennél [link] 100wattos teljesítményt írnak gondolom ez közelében sincs az A fogyasztásnak de nem tudom takarékosabb lehet e az orosz hűtőtől amiről fogyasztási adatokat még nem találtam mondjuk a cimkét se találtam meg még rajta


Ez az orosz hűtő

MNHCK-16

[link]



2022. aug. 3. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Itt 155W van megadva (cirill betus a felirat, a Bt-t kell nezni).


Ha uresen jaratjatok, akkor tobbet fogyaszt. Ha nincs mit beletenni akkor pakold tele vizespalackokkal, hogy legyen hotehetetlensege.

2022. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1/


De kérdés ha a zanussit állítom be helyette akkor lehet jelentősebb fogyasztás csökkenés?

2022. aug. 3. 14:02
 3/16 anonim ***** válasza:
A huto fogyasztasa jelentosen fugg a kulso homerseklettol, a szigeteles es az ajto allapotatol, meg hogy mennyit nyitogatod. A megadott adat csucsteljesitmenyt jelent, de hogy mennyit jar tenylegesen, az millio tenyezotol fugg. Nem lehet pusztan a tipusok alapjan kijelenteni hogy jelentos vagy nem jelentos fogyasztascsokkenest fogsz-e tapasztalni ha egyaltalan talasztalsz barmit is. Ha ennyire fillerb*szas megy akkor szerezz egy konnektorba dughato fogyasztasmerot es merd le h. 1 het alatt melyik mennyit evett.
2022. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában megszaporodtak a mennyit fogyaszt kérdések.

Ami nem egyfolytában működik, azt mérni lehet, ha nem csak tippre vagy kíváncsi.

2022. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fillérbaszás konkrétan az új rezsi törvény nem mindegy mi mennyit fogyaszt. A hűtők jó állapotban vannak kivéve kis külső kinézeti problémákat tekintve. Nekem mindig azt mondják,hogy a régebbi orosz hűtők zabálják az áramot.
2022. aug. 3. 14:22
 6/16 A kérdező kommentje:

4/


Ez a hűtő amit mondok folyton megy évek óta,hát nem tudom egy fogyasztásmérő elosztó az már jó kiinduló pont lehet? Vagy valami tizenezres cucc kéne?

2022. aug. 3. 14:27
 7/16 A kérdező kommentje:

Itt van egy kép amúgy a zanussi kis táblájáról,a hűtő mérete is kisebb.


[link]

2022. aug. 3. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy ilyen is megteszi mérés gyanánt ha van okostelefonod mellé.

[link]

2022. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8/


Van igen okostelefonom,ez árban is jónak tűnik.Köszi,de ez pontosan,hogy működik?

2022. aug. 3. 16:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Utána olvastam, hiába jó az ára, sokan panaszkodnak az alkalmazásra.
2022. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!