Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sógornőmtől kaptam 1.7 literes...

Sógornőmtől kaptam 1.7 literes vízforralót, kérdezi használom-e? Van mikróm, a csapból folyik a meleg víz, mi a fenére kellene használnom???

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Instant leves, rizskása, tea, ilyesmik. Anno az iskolában próbáltam, jó kis kütyü. Hamar felforr benne a víz, hamarabb mintha mikróban vagy tűzhelyen melegíteném a vizet. Bár itthon is lenne, de kicsi a helyünk egy ilyen eszköz tárolására.
2022. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal hatékonyabb és gyorsabb, mint a tűzhely. Én előbb megforralom benne a vizet, és utána teszem fel benn a tésztát főzni a tűzhelyre. Ha teát akarok inni, az is sokkal hamarabb kész van.
2022. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Pl. teához olcsóbb a vízforralóban forralni a vizet mint a mikróban (kimértem 1,5 liter víz esetén gyorsabb is és olcsóbb is valamennyivel, ha pontosan ki tudod az 1 bögrét mérni a vízforralóba akkor az is olcsóbb)
2022. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Így van, sokkal gyorsabb, hatékonyabb mint a tűzhely és a mikró!

Legfőképp teát csinálok vele. De a bulgurra is ezzel csinálom a forróvizet. Vagy a rizspárolásnál ezzel melegítem elő.

Nem kell beletenni 1,7 liter vizet! Ha csak 3 deci tea kell, akkot annyit tegyél bele. Mire előveszed a filtert, már fel is forralta.

2022. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Szirty ***** válasza:
11%

Ilyenek az ajándékok...

Nem most, mindig.

2022. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát, tudod, nevéből adódik. A vízforralót... lepődj meg... víz forralására használhatnád.
2022. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szirty ***** válasza:
0%

A legtöbb ajándék tökéletesen haszontalan, fölösleges és jó pofát kell hozzá vágni.

Ez 9 embernek az újdonság erejével hatott?

Hol éltetek eddig?

2022. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
81%
Nekem is volt, szinte napi szinten használtam.
2022. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
És a csapból forrásben lévő víz folyik, okoska?
2022. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Van mikróm, a csapból folyik a meleg víz, tűzhely és sütő is van.

Meg vízforraló, és a tiéddel ellentétben használatban van. Automata, ha felforr a víz, kikapcsol.

2022. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!