Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vásárolnátok-e olyan háztartás...

Vásárolnátok-e olyan háztartási eszközöket amelyekben nincs "tervezett elavulás"?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy vennétek-e olyan háztartási gépet vagy elektronikus eszközt ami minőségi és a garancia időn túl is hosszú éveket működik, és ami árban megegyezik a mostani gépek árával. Tehát ezek a gépek úgy legyenek legyártva, hogy ne az legyen a cél, hogy a garancia idő lejárta után szándékosan el romoljon (tervezett elavulás).

Tehát tartós legyen ami akár tizen éveket is kiszolgál és minőségi gép legyen, minőségi anyagokból.



2022. dec. 15. 07:06
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Na az utolsó válaszoló pontosan kifejtette azt amit én nem tudtam. Ez úton is köszönöm neki. Ezt próbáltam én is kifejteni, hogy a sok műanyag és elektronika miatt nem tartanak a gépek. Gond van a garanciával, gond van a szervízeléssel és így vagy úgy de mínuszba jön ki az ember. Természetesen akinek van pénze az vegye a legdrágábbat. Azok se biztos, hogy öt évnél tovább bírnák.
2022. dec. 18. 00:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!