Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik típusú mosogatógépet...

Melyik típusú mosogatógépet érdemes megvenni? Ez hogy működik egyáltalán mik a szempontok vele? Tervezek akkor én szeretnék a pénzemből a lehető legjobbat megvenni de fogalmam sincs mi alapján kell dönteni a rengeteg típus között.

Figyelt kérdés
Illetve van valami akció vagy kupon vagy ilyesmi amit érdemes kihasználni?
2023. ápr. 13. 02:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

A klímát mindenképpen, mert a kompresszor meghibásodása esetén túlmelegedhet. A kültéri felett általában ott az ereszdeszkázat, nagy halom éghető anyag. A hűszivattyúnak már kicsit komolyabb a hő menedzsmentje. Ott be tud avatkozni a frekvenciaváltó, ha túlterhelést érzékel. Nem olyan fapados, mint egy oldalfali klíma.


A villanybojlerben ugyancsak van egy elektromos hőkioldó, továbbá a víz oldalon egy biztonsági szelep. A fűtőbetét ráadásul akkor sem gyullad ki, ha elforralja maga felett a vizet, a hőtől megszakad benne a fűtőellenállás és bontja az áramkört.

2023. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Bosch
2023. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A leghosszabb gyári jótállással rendelkező típusút.
2023. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Én azért megnézném a mosogatás idejét is. Múltkor néztem hogy 4 óra felett végez vele csak... Mondom a régi fele ennyi idő alatt tökéletesen megcsinálta.
2023. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.

Ha eleve melegvízre van kötve (panelház, 40°) akkor eleve hamarabb végez, és ami a legfontosabb, végig meleg vízzel dolgozik. A legelső leöblítéskor is, aminél a hideg víz esetén a zsír egyszerűen belefagy, de melegnél leolvad. Sokkal hatékonyabb a mosogatás. Ha nem trutyisan kerül bele, megint nem kell órákig gyötörni.

Nekem tökre elég a fél órás "kézi" mosás is, amihez méh öblítőszar se kell, mert minek. Így pont annyira lesz tiszta, és zsírmentes mntha kézzel mosogatnám, de emberi időn belül. Ha valami mégse lett hajjde, akkor azt az 1-et kézzel elintézem, vagy bennehagyom legközelebbre.

2023. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
#14: meg kell nyomni a rövidítő gombot, meg az extra víz gombot :)
2023. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!